Bütünsel Hayat Planlama Danışmanlığı

Çin Astrolojisi ile Bütünsel Hayat Planlama Danışmanlığı

Danışman: Mithat İrfan Dürmüş

Koçluk hizmetleri yüz yüze ya da online olarak verilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için:

Tel : 0216 449 98 05 (pbx)
GSM: 0532 205 55 71
Mail: kuraldisi@kuraldisi.com

Her kişinin hayatında, doğumuyla birlikte döngüsel bir enerji etkisi oluşmaya başlar. Bu etki her kişi için farklı bir yaştan başlar ve on yıllık dönemler olarak ilerler. Bunlara “on yıllık şans dönem”leri denir. Her bir “on yıllık şans dönemi” bir element ve bir burç ile sembolize edilir. Bu ikili enerji bilgisinin, Doğum (BaZi) Tablonuza olan etkileri analiz edilir. Ayrıca, bu bilgi dikkate alınarak, aynı on yıllık dönem içinde gelen her yılın element ve burç bilgisinin de etkileri hesaba katılarak, o dönem ve o yıl hayatınıza gelen olasılıklar belirlenir.  Bu olasılıklar, iş, para, kariyer, eş, ilişkiler, kaynaklar, ebeveynler, çocuklar, sağlık, ev, vb… hayatın bir çok alanıyla ilgili enerji etkileridir.

Bu enerji döngülerinin ilişkilerinden hesaplanan olasılıklar, on yıllık dönem ve yılların enerji kombinasyonlarına bağlı olarak, sizin Doğum (BaZi) Tablonuza ve dolayısıyla sizin hayatınıza olumlu veya olumsuz etkiler getirebilir. Bu etkiler olumlu ise o döneme şans dönemi denir. Olumsuz etkiler görülüyorsa, bugünden alınması gereken önlemler ve o dönem içine girildiğinde yapılması ve yapılmaması gerekenler belirlenir.

Tüm bu bilgiler, 4 tam günlük detaylı bir çalışma ile çıkartılır ve bir tarih çizelgesi üzerine konularak yazılı olarak raporlanır. Bu rapor yaklaşık 20-25 sayfa olabilir ve tüm hayat çizginizin akışını ve enerjisel değişimlerini ve etkileri gösterir. Bu rapor “Hayatını Kullanım Kılavuzu” olarak adlandırılır. Danışan ile 2 saat karşılıklı görüşme yapılarak tüm rapor üzerinde detaylı konuşulur, açıklama yapılır. Görüşme sonunda kılavuz bir dosya halinde basılı olarak danışana teslim edilir.

Bu kılavuz genel olarak aşağıdaki başlıklardan oluşur:

 • Genel Özellikler: AsılElementiniz (doğduğunuz günün elementi – Day Master) ve burcunuza göre karakter analizi, yetenek ve becerileriniz, mesleki eğilimleriniz, güçlü ve geliştirilmesi gereken yönleriniz, potansiyeliniz
 • Davranış Profili: Dışarıdan Görülen Yüzünüz ve İç Yapınız arasındaki farklar
 • İlişkileriniz: Eş, ebeveynler, çocuklar
 • “On yıllık Şans Dönemleri” ve yıllar ile birlikte gelen enerji döngülerinin hayatınıza etkileri
 • Sembolik Yıldızlar ve hayatınıza etkileri
 • Kariyer (Bu çalışma içinde genel kariyer bilgileri aktarılır. Detaylı Kariyer Planlaması çalışması ayrıca yapılır)
 • Sağlık (Bu çalışma içinde genel sağlık bilgileri aktarılır. Detaylı Sağlık Desteği çalışması ayrıca yapılır)
 • Aile, Eş, Çocuk, Sosyal İlişkiler
 • Kişisel Feng Shui

Bu kılavuz, hayatınız ilerledikçe açıp okuyabileceğiniz, yakın geleceğinizde girdiğiniz “on yıllık şans dönemi” ve yılların getirdiği etkileri okuyup, nasıl bir dönemden geçeceğiniz ve bu dönemde yapmanız gerekenler konusundaki bilgileri hatırlayarak hayatınızı planlayabileceğiniz, size özel bir kitaptır.

Bu çalışma kimler için uygundur:

 • Hayat içinde zorlanan,
 • Yanlış kararlar aldığını düşünen,
 • Bazı konularda (aşk, para, ilişkiler) şanssız olduğunu varsayan,
 • Kendisi ile ilgili daha fazla farkındalığa varmak ve
 • Kendini gerçekçi olarak tanımak isteyen,
 • Hayatını akıl ve bilgiye dayalı olarak planlamak isteyen herkes için uygundur.

 

Çin Astrolojisi

Çin Astrolojisi, doğduğunuz tarih ve saatte size yüklenmiş olan programı deşifre ederek,ilerleyen zaman içinde tekrarlayan evrensel enerji döngülerinin sizin programınıza olan etkisini çözümler. Böylece hayat yolunuzda karşınıza çıkabilecek olasılıkları görmenizi, karakteristik özelliklerinizi, davranış profilinizi, gizli potansiyelinizi ortaya çıkartır ve İş, Kariyer, Para, Aşk ve İlişkiler, Aile, Sağlık konularında kendinizle ilgili tutarlı verilere ulaşmanızı sağlar. Bu sayede hayatla savaşmak yerine, kendinizin farkında olarak davranışlarınızı planlayabilir ve hayatla uyum sağlayabilirsiniz.

Doğum anımızla birlikte çalışmaya başlayan kader programımızın satırlarında, evrenin o andaki uzay-zaman denklemi, genetik aktarım ile atalarımızdan aldığımız kodlar, dünyamızın o andaki frekans bilgisi, içine doğduğumuz insanlık enerjisinin doğum anımızdaki etkileşimleri bulunur. 5 Element (Su, Ağaç, Ateş, Toprak, Metal) ve 12 Burç simgesinin (Fare, Öküz, Kaplan, Tavşan, Ejderha, Yılan, At, Keçi, Maymun, Horoz, Köpek, Domuz) birleşimi ile oluşan bu benzersiz enerji motifi, “kader” dediğimiz hayat programımızı oluşturur ve kendimizle ilgili pek çok bilgiyi içinde bulundurur.

Bu bilgiler sayesinde kendimizi daha iyi tanıyıp, hayatta alacağımız kararları doğru zamanda ve doğru yerde vererek, hayatla uyumlu ve yaşamımıza anlam katarak kader çizgimizde ilerleyebiliriz. Böylece kaderimize veya kendimize kızmak yerine onun çalışma şeklini idrak ederek, dans eder gibi istediğimiz yöne ilerletme şansını yakalamış oluruz. Çin Astrolojisi bu yönüyle kullanıldığında gizemli bir kehanet sistemi değil, analitik bir danışmanlık sistemidir.

U Y A R I

Kuraldışı Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.