Çin Astrolojisi 2021 Aşk ve İlişkiler

 

KURALDIŞI SOHBET TARİHİ: ………………………..
SÜRE: 2 saat
SAAT: 20:00 ile 22:00 arası

REZERVASYON İÇİN: 0216 449 98 05 (pbx)

ÖNEMLİ NOT: Katılım sayısı sınırlıdır. Kişiye özel hazırlık yapılacağı için lütfen rezervasyon yaptırınız ve doğum tarihi bilginizi iletiniz.

Çin Astrolojisi Bütünsel Hayat Planlama Danışmanı Mithat İrfan Dürmüş’ün anlatımı ile katılanlara özel 2020 yılındaki Aşk ve ilişkileri konuşacağız. Doğum tablolarımızdaki element ve burçlarımızın bize verdiği özellikleri, kişiye özel hazırlanacak bilgi kartları ile öğreneceğiz. İlişkilerimizi etkileyen olumlu/olumsuz faktörler, çatışma nedenlerimiz, beraberliği zorlaştıran/kolaylaştıran etkiler ve 2020 Metal/Fare yılının kişisel doğum tablomuza olan etkileri nelerdir? 2020’nin olumsuz etkileri varsa bunları iyileştirmek için Kişisel Feng Shui önerilerini göreceğiz. Doğum tablonuzun oluşturulması için rezervasyon yaptırırken doğum tarih ve saatinizi mutlaka belirtiniz.

Bu soruların cevaplarını almak için 25 Şubat Salı akşamı Kuraldışı Akademi’de saat 20:00’de Çin Astrolojisi ile 2020’de Aşk ve İlişkiler konulu sohbetimize bize katılın

İçerik

Çin Astrolojisi, doğduğunuz tarih ve saatte size yüklenmiş olan programı deşifre ederek hayat yolunuzdaki olasılıkları görmenizi, İş, Kariyer, Para, Aşk ve İlişkiler, Aile, Sağlık konularında tutarlı verilere ulaşmanızı sağlayan bir danışmanlık sistemidir.

Doğum anımızla birlikte başlayan kader programımızın satırlarında, evrenin o andaki uzay-zaman denklemi, genetik aktarım ile atalarımızdan aldığımız kodlar, dünyamızın o andaki frekans bilgisi, içine doğduğumuz insanlık enerjisinin doğum anımızdaki etkileşimleri bulunur. Elementler ve burçların birleşimi ile oluşan bu benzersiz enerji motifi, “kader” dediğimiz hayat çizgimizi oluşturur ve kendimizle ilgili pek çok bilgiyi içinde bulundurur.

Her ayın son Salı günü gerçekleştireceğimiz seminerimizde, Çin Astrolojisi’ndeki İş, Kariyer, Para, Aşk ve İlişkiler, Aile, Sağlık başlıklarından birisi üzerinde duracağız. Bu başlıklar altında kendinizle ve hayatınızla ilgili yararlı bilgilere ulaşmak için lütfen rezervasyon yaparak doğum tarihinizi iletiniz.

Eğitimlerimizi paket olarak almanız halinde paket fiyatı üzerinden % 25 indirim, ayrıca World, Bonus ve Maksimum karta 12 ay taksit, Bonus ve Maksimum kartlarına 6 ay taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Banka Bilgileri;

Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.

Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.

Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29

Hesap No:443/6200329