Çin Astrolojisi

 

İçerik

Çin Astrolojisi, doğduğunuz tarih ve saatte size yüklenmiş olan programı deşifre ederek hayat yolunuzdaki olasılıkları görmenizi, İş, Kariyer, Para, Aşk ve İlişkiler, Aile, Sağlık konularında tutarlı verilere ulaşmanızı sağlayan bir danışmanlık sistemidir.

Doğum anımızla birlikte başlayan kader programımızın satırlarında, evrenin o andaki uzay-zaman denklemi, genetik aktarım ile atalarımızdan aldığımız kodlar, dünyamızın o andaki frekans bilgisi, içine doğduğumuz insanlık enerjisinin doğum anımızdaki etkileşimleri bulunur. Elementler ve burçların birleşimi ile oluşan bu benzersiz enerji motifi, “kader” dediğimiz hayat çizgimizi oluşturur ve kendimizle ilgili pek çok bilgiyi içinde bulundurur.

Her ayın son Salı günü gerçekleştireceğimiz seminerimizde, Çin Astrolojisi’ndeki İş, Kariyer, Para, Aşk ve İlişkiler, Aile, Sağlık başlıklarından birisi üzerinde duracağız. Bu başlıklar altında kendinizle ve hayatınızla ilgili yararlı bilgilere ulaşmak için lütfen rezervasyon yaparak doğum tarihinizi iletiniz.

 

ÖNEMLİ NOT: Katılım sayısı sınırlıdır. Kişiye özel hazırlık yapılacağı için lütfen rezervasyon yaptırınız ve doğum tarihi bilginizi iletiniz.

 

REZERVASYON İÇİN: 0216 449 98 05 (pbx)

 

Banka Bilgileri;

Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.

Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.

Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29

Hesap No:443/6200329[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]