Çin Astrolojisi ve İlişki Yönetimi

https://egitim.kuraldisi.com/2019/04/05/mithat-irfan-durmus-kimdir/

 

 

İçerik

Çin Astrolojisi, doğduğunuz tarih ve saatte size yüklenmiş olan programı deşifre ederek hayat yolunuzdaki olasılıkları görmenizi, İş, Kariyer, Para, Aşk ve İlişkiler, Aile, Sağlık konularında tutarlı verilere ulaşmanızı sağlayan bir danışmanlık sistemidir.

Doğum anımızla birlikte başlayan kader programımızın satırlarında, evrenin o andaki uzay-zaman denklemi, genetik aktarım ile atalarımızdan aldığımız kodlar, dünyamızın o andaki frekans bilgisi, içine doğduğumuz insanlık enerjisinin doğum anımızdaki etkileşimleri bulunur. Elementler ve burçların birleşimi ile oluşan bu benzersiz enerji motifi, “kader” dediğimiz hayat çizgimizi oluşturur ve kendimizle ilgili pek çok bilgiyi içinde bulundurur.

Bu akşamki seminerimizde, Çin Astrolojisindeki önemli başlıklardan biri olan İlişkiler ve Aşk konusu üzerinde duracağız. Doğum tablomuzdaki elementleri, burçları ve bunların bize verdiği özellikleri öğreneceğiz. Buradan yola çıkarak ilişkilerimizi etkileyen faktörler nelerdir, hangi hayat dönemlerimizde beraberlik şansımız artar, ilişkileri zorlaştırıcı etkiler nelerdir ve bunları nasıl yönetebiliriz gibi konularda bilgileneceğiz.

 

EĞİTMEN: Mithat İrfan Dürmüş

SÜRE: Akşam 2 saat

SAAT: 20:00 – 22:00

SEMİNER TARİHİ: ………………..

KATILIM ÜCRETİ: 100TL (Sosyal sorumluluk etkinliği kapsamında, Kuraldışı Vakfı’na öğrenci bursu için bağışlanacaktır)

ÖNEMLİ NOT: Katılım sayısı sınırlıdır. Kişiye özel hazırlık yapılacağı için lütfen rezervasyon yaptırınız ve doğum tarihi bilginizi iletiniz.

 

REZERVASYON İÇİN: 0216 449 98 05 (pbx)

 

Banka Bilgileri;

Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.

Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.

Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29

Hesap No:443/6200329