ŞULE ÖZTÜRK

1970 yılında İstanbul’da doğdu. Erenköy Kız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Arap Dili Edebiyatı mezunu. Şu anda İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisi. Aynı zamanda, Kuraldışı Bütünsel Kinesiyoloji,  Yaşam okulu, Bütünsel Sağlık ve Nefes workshoplarının tamamına katılarak kendini geliştirmeye devam ediyor.

Satış kariyerine öğrenci iken part time olarak başladı. Satışçı, eğitmen/koç ve ekip lideri olarak profesyonel iş hayatı 25 yılı kapsıyor.

Japan Tobacco, Mey İçki, Starbucks Coffee, GAES İşitme Cihazları, Simit Sarayı ve Mondelez International, çalıştığı şirketler. Hızlı tüketim ve mağazacılık sektörlerinde ülkeyi kapsayan yöneticilik pozisyonlarında çalıştı. Binlerce çalışanın performansından ve yüksek bütçelerden sorumlu oldu. Ayrıca, eğitmen olarak da Yurtiçi ve yurtdışında yüzden fazla eğitim aldı, yüzlerce eğitim seansını hem işbaşında, hem sınıf eğitimlerinde gerçekleştirdi, yöneticiler, eğitmenler ve koçlar yetiştirdi.

Kuraldışı bünyesinde ve desteğinde, kurumsal eğitim taleplerini en iyi şekilde karşılamaya kararlı. Kuraldışı Satış Akademisi başlığı altında, şirketlerin ihtiyaçlarına özel eğitimleri dizayn ediyor. Satışa yeni başlayanlardan, tecrübeli ekiplere kadar her kademede eğitimleri hazırlıyor, veriyor ve takip ediyor.

Şirket içi eğitimlerin tekdüzeliğinden farklı olarak eğlenceli, kalıcı öğrenme prensiplerini uyguladığı için, hiç çalışmıyormuş gibi hissediyor…