PİKİ Workshopları Antalya

Eğitmenler: Sema Baykara Deniz Asal

PİKİ Duygusal Denge /İlknur Terzioğlu / 5-6-12-13 Mayıs 2018 /Öğretim Görevlisi (36 yaş)/ Antalya

Bugüne kadar hayatımda tekrar eden ve doyumlu bir hayat yaşamamı engelleyen inançlarımı keşfettiğim bir workshop oldu benim için. Birçok yeni farkındalık yaşadım. Deniz ve Sema hocanın ilgisi ve sempatikliği de workshopı benim için daha da renkli hale getirdi. Her şey için sonsuz teşekkür ediyorum. 

PİKİ Duygusal Denge /Serpil Aşık / 5-6-12-13 Mayıs 2018 (36 yaş) /Antalya

Güzel bilgiler veren bir workshoptı. Bu workshopa kapılarını açan Gülenay’a da teşekkür ediyorum. Sema’ya Deniz’e çok teşekkür ediyorum iyi ki bu workshopa geldim ve bu güzel insanları tanıdım. Bu aldığım workshopları hayatıma geçirmeye başladım ve devam ettiriyorum imkânım olsa da bütün workshopları alsam.

PİKİ Duygusal Denge /Elif Bozdemir / 5-6-12-13 Mayıs 2018 /Moda Tasarımcısı (29 yaş)/ Antalya

PİKİ 2 workshopında gerçeklerimle yüzleşmek beni ürkütse de burada olmak, iyi enerjileri bedenime toplamak kendimi müthiş hissettirdi. Bu workshopta hiç fark etmediğim hatta iyi bir şey olduğunu düşündüğüm kendimdeki kör noktamı saptadım. Aslında bu beni üzdü, utandırdı. Bunu fark etmenin çok büyük bir adım olduğunun farkındayım. Ben kendime ve bütüne faydalı bir kadınım. Teşekkür ederim Kuraldışı.

PİKİ Duygusal Denge /Fatma Yılmaz / 5-6-12-13 Mayıs 2018 /Ev Kadını (38 yaş)/ Antalya

Çok isteksiz gelip mutlu ayrıldığım bir workshoptı. Hayatımdaki farkındalıklar arttıkça iyi ki bu workshopa gelmişim diyorum. Eğitmenlerimizin o güzel enerjilerinin bu workshopın etkinliğini, yeterliliğini artırdığını düşünüyorum. Sema, Deniz ve bizi Kuraldışı ile buluşturan Gülenay Ünlü’ye sonsuz teşekkürler.

PİKİ Duygusal Denge /Fulya Sarman / 5-6-12-13 Mayıs 2018 /Gazeteci (38 yaş)/ Antalya

Kendini yenilemek ve eksik hissettiği duygularını tamamlamak isteyen bireyler için çok faydalı bir workshop. Kendimde çözemediğim sürekli yüzleşmek zorunda kaldığım duygular ve olayları çözüp silmek… Size teşekkür ederim Nil Gün ve Saim. Sonra Deniz, Sema ve hayatıma kocaman bir pencere açan Gülenay.

PİKİ Duygusal Denge /Burcu Ünal Terzioğlu / 5-6-12-13 Mayıs 2018 /Gıda Müh. (38 yaş)/ Antalya

Bu workshop kendimi tanıma ve farkındalık yolundaki en önemli basamaklardan biri oldu. Bilinçaltımı bilince çıkartarak, kaderimi elime alma gücümü verdi. Buradan daha güçlü ve farklı bir insan olarak ayrılıyorum.

PİKİ Duygusal Denge /Çağrı Oğuz / 5-6-12-13 Mayıs 2018 / (45 yaş)/ Antalya

Workshopların hayatımda olumlu yönde değişimler sağladığını gördüm. Her safhasında aşama aşama bedenim ve ruhum rahatlığa kavuştu. Ekibin enerjisi ve eğitmenlerimizin bize yaklaşım ve hassasiyetine minnettarım.

PİKİ Duygusal Denge /Gönül Fırtına / 5-6-12-13 Mayıs 2018 /İşletmeci (36 yaş)/ Antalya

Derinin altında organlar ve en içimde ruhum var. En içeri yaptığım yolculuğumdu. İçimden bildiğim ama fark edemediklerimi alıp çıkardım. Bir ben var benden içeri.

PİKİ Zihinsel Denge /İlknur Terzioğlu / 7-8-14-15 Nisan 2018 /Öğretim Görevlisi (36 yaş)/ Antalya

Kendime olan yolculuğumda bana yol gösteren bir workshoptı. Kendime yaklaştıkça hissettiğim sevgi bir haftalık süreçte yaşadığım mucizeleri de mıknatıs gibi hayatıma çekti. Tüm kapılar kendiliğinden açıldı ve fırsatlar bana gelmeye başladı. Dışarıda her şey aynıydı aslında. Sadece ben, daha canlı, daha farkında ve daha özgür hissediyorum. Sizlerle tanıştığım için şükran duyuyor, öğretileriniz için sonsuz teşekkür ediyorum. 

PİKİ Zihinsel Denge /Serpil Aşık / 7-8-14-15 Nisan 2018 (36 yaş) /Antalya

Bu workshop benim için kendim olmak istediğime bir başlangıç oldu. Neden bilmiyorum kendimi garip hissediyorum ve ben kendimi iyi hissetmek istiyorum artık. Ben bu workshopları almanın bir yolunu bulup alacağım. Bu böyle olmayacak. Ben kendi hayatımı yaşamak istiyorum.

PİKİ Zihinsel Denge /Elif Bozdemir / 7-8-14-15 Nisan 2018 /Moda Tasarımcısı (29 yaş)/ Antalya

PİKİ ne demek onu bile bilmiyordum. Küçük bir çocuk gibi biraz tedirgin, çokça hevesli gelmiştim. İlk hafta aldığım workshopın bana kattığı his inanılmazdı. İkinci haftayı iple çeker olmuştum. Bedenimi, enerjimi, güzelliğimi, eksikliğimi, korkularımı, sırlarımı kısacası ben bedenimi PİKİ’de keşfetmeye başladım. Mutluluğum dilime vurmuş olacak ki çevreme bahsetmeye önermeye başladım. Hoş onlar da bendeki değişimi görüyorlar. Artık hayatımda yeni bir misyonum daha var. Nefes alan herkesin PİKİ’ye katılması için yönlendirmek. Değerli hissetmek, mutlu yaşamak herkesin hakkı. İyi ki geldim. Bedenimin yedeği yok. Ben ona en doğru yatırımı yaptım.

PİKİ Zihinsel Denge /Fatma Yılmaz / 7-8-14-15 Nisan 2018 /Ev Kadını (38 yaş)/ Antalya

Workshopın benim birey olma adına attığım adımda bana çok faydalı olacağına inanıyorum. İlk workshop olmasına rağmen çok etkilendim. Kendimle ilgili birçok yanlışı gördüm. Diğer workshopları merak ve heyecanla bekliyorum. Eğitmenlerimiz Sema ve Deniz’e çok teşekkür ediyorum. Sıcacık enerjileri, güler yüzleri daim olsun.

PİKİ Zihinsel Denge /Gülenay Ünlü / 7-8-14-15 Nisan 2018 /İşyeri sahibi (38 yaş)/ Antalya

Ne diyeyim teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler. Yine yeniden her zaman istek ve onayımla kendimi kabul etmemi sağladığınız için olanlara rağmen, kendime rağmen kendime getirdiğiniz için beni, sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

PİKİ Zihinsel Denge /Fulya Sarman / 7-8-14-15 Nisan 2018 /Gazeteci (38 yaş)/ Antalya

Yüzleşmeni yaşamadıysan elbet bir gün yaşayacaksın. İçindeki seni engelleme PİKİ ile sevgi gücünü keşfet. Hayattan ve kendinden bu sevgi gücünü engelleme. Sen değerlisin tıpkı benim gibi.

PİKİ Zihinsel Denge /Yulia Yıldız / 7-8-14-15 Nisan 2018 /Osteopati (43 yaş)/ Antalya

Her şey çok güzel geçti, verimli ve faydalı bir workshoptı.

PİKİ Zihinsel Denge /Burcu Ünal Terzioğlu / 7-8-14-15 Nisan 2018 /Gıda Müh. (38 yaş)/ Antalya

Ruhumdaki yaraları sarabileceğime inancım oluştu. Sevgi dolu olduğumun farkına vardım ve hayatımın geri kalanını daha verimli, güzel ve mutlu geçirmeye karar verdim. Workshop, kendime, çevreme ve hayatıma bakışımı değiştirdi.

PİKİ Zihinsel Denge /Çağrı Oğuz / 7-8-14-15 Nisan 2018 / (45yaş)/ Antalya

Gülenay Ünlü ile dört aydır zaman zaman farklı eğitimler aldım. Bu eğitimler hayatımı belli ölçüde değiştirdi. Buna inandım ve uygulama aşamasındayım. PİKİ 1 benim için bu konuya odaklanmam açısından çok faydalı oldu. Gün boyu workshopa grupla birlikte daha rahat konsantre oldum. Katılımcıların dönüşümleri beni etkiledi. Öğrendiğim uygulamaları başarılı bir şekilde tekrarlarsam hayatımın kolaylaşacağından eminim. Teşekkür ediyorum.

PİKİ Zihinsel Denge /Gönül Fırtına / 7-8-14-15 Nisan 2018 /İşletmeci (36 yaş)/ Antalya

Hayatımla ilgili yeni bir oyuna başladım. Benimle büyüyen bir hayat da var. Onun sorumluluğu ile adım attığım bu workshopta ömrümce benim iyileşmem, değişmem, dönüşmem gerektiğini anladım. Ben beni kendim ve oğlum için değiştirip dönüştürmek istiyorum. Keyifli, eğlenceli, farkındalığın getirdiği sakinlikle bu oyunu hayatımın bir parçası yapmak istiyorum. Sonu olmadığını biliyorum. Rakam ve zamanla sınırlandırmak istemiyorum. 2-3-5-10 her neyse hep hayatımda olsun.