Eğitimde merakım büyük ölçüde giderildi. Kafamda alışkanlıklarımla ilgili neden, neden, neden diye uçuşan sorular yere döküldü. Şimdi onları küçük küçük süpürme zamanı.

Şimdilik program dahilinde dört alışkanlıkla devam ediyorum. Egzersiz, yazı yazma, kitap okuma (yazı yazma ve kitap okuma daha önce de vardı, bunları planlı bir şekle sokarak ilerledim) ve olmazsa olmazımız şükür etmek. Şükretmenin hazzına, olana da olmayana da izin vermeyi deneyimleyerek varmak ve bunu her gün kayıt altına alarak farkındalığını yaşamak, oooohh bugün de yaptım duygusu çok keyifli. Bugüne kadar atlamadan geldiğim için kendimi takdir duygusu da bonusu oldu.

Eğitimde edindiğim bilgileri sadece yeni alışkanlıklar edinmek için değil, ilişkilerde bile kullanabilirim ya da ihtiyaç duyabileceğim başka alanlarda da olabilir. Çok kıymetli bilgilerin konsantre halde sunulduğu bir eğitim oldu, Eğitimi herkese tavsiye ediyorum.

Emekleriniz için, salgın döneminde bile öğretmenin, öğrenmenin hazzını yaşattığınız, ışığımı parlattığınız için teşekkür ediyorum. Yüz yüze eğitimlerde buluşmayı diliyorum, özlemişim… Sevgiler.