Şule Öztürk

1970 yılında İstanbul’da doğdu. Erenköy kız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Arap Dili Edebiyatı mezunu. Şu anda İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü ve Müzikal Tiyatro Akademisi öğrencisi. Aynı zamanda, Kuraldışı Bütünsel Kinesiyoloji,  Yaşam okulu, Nefesten Solunuma workshoplarının tamamına katılarak mezun oldu.

Satış kariyerine öğrenci iken part time olarak başladı. Satışçı, eğitmen/koç ve ekip lideri olarak profesyonel iş hayatı 30 yılı kapsıyor.

Japan Tobacco, Mey İçki, Starbucks Coffee, GAES İşitme Cihazları, Simit Sarayı ve Mondelez International ve Metro Cash&Carry çalıştığı şirketler. Hızlı tüketim ve mağazacılık sektörlerinde ülkeyi kapsayan yöneticilik pozisyonlarında çalıştı. Binlerce çalışanın performansından ve yüksek bütçelerden sorumlu oldu. Ayrıca, eğitmen olarak da yurt içi ve dışında yüzden fazla eğitim aldı, yüzlerce eğitim seansını hem iş başında, hem sınıf eğitimlerinde gerçekleştirdi, yöneticiler, eğitmenler ve koçlar yetiştirdi.

Kuraldışı Akademi bünyesinde ve desteğinde, kurumsal eğitim taleplerini en iyi şekilde karşılamaya kararlı. Kuraldışı Satış Eğitimleri başlığı altında, şirketlerin ihtiyaçlarına özel eğitimleri dizayn ediyor. Satışa yeni başlayanlardan, tecrübeli ekiplere kadar her kademede eğitimleri hazırlıyor, veriyor ve takip ediyor.