Bilinçaltı Formatlama (PİKİ)

Eğitmenler: Nil Gün, Saim Koç

16-17-18 Mayıs 2019

Bilinçaltı Formatlama / İlbilge Cebeci Yılmaz (42 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Fizyoterapist
Çocukluğumuzda bize kodlanmış bilinçaltı mesajlarının yetişkinlik hayatında bizi nasıl yönettiğini, kendimize hatta bizim ailemize bile ait olmayan bu emanet inançların özelde ailelerin, çocukların genelde de tüm toplum hayatını nasıl yönettiğini gördüm. İnanç dediğimiz şey aslında hangi noktalarda epigenetik yaşanmışlıkların bir sonucuydu ve bunlarla yüzleştiğimde benim gibi bir insanda hâlâ var olduklarını görünce şaşırdım. İyi ki Kuraldışı’na yolum düşmüş. Bolluk bilinci denen şeyin ne olduğunu şimdi idrak ettim. Ben var olmaya çabalıyormuşum, tüm bu kayıtlara rağmen. Bu da bendeki çelişkinin, yorgunluğun sebebiymiş. Evet, para, cinsellik ve ilişkilerle ilgili bu inançları değiştirebilmenin bir yolu var ve bu emanet inançlarla geçirdiğimiz her vakit size zaman kaybettiriyor aslında. Kendiniz ve çocuklarınız için yapabileceğiniz en büyük iyilik bir an önce Kuraldışı’na gelerek bu eğitim serüvenine katılmak olmalı. Nil ve Saim’e sonsuz teşekkürler.

Bilinçaltı Formatlama / Betül Varol (42 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Eğitmen
Tabuların ve doğru bildiğim yanlışların yaşamımı nasıl şekillendirdiğini görmek beni çok şaşırttı. Yaşam okulunun son eğitimi olarak aldığım bu workshop kendimi tanıma yolculuğumun son halkasıymış meğer. Zincir tamamlandı. Artık tam ve bütünüm. Ben doyumlu bir yaşama layığım. Bunun için hazır, istekli ve yeterliyim. Saim ve Nil sizi çok seviyorum. Siz benim için evrenin bana verdiği en özel hediyesiniz.

Bilinçaltı Formatlama / Aliye Gerzile (29 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Diş Hekimi / İzmir
Çok güzel bir eğitimdi. 3 günde bu kadar farkındalık ve tabulardan özgürleşmiş çıkmayı, hatta bu kadar tabularımın olmasını beklemiyordum. Ne kadar eksik, bilgisiz arkadaş çevresinde bile konuşamadığımız bu konuları burada cesurca konuşabilmek ve özgürleşebilmek çok güzeldi böyle bir ortam oluşturduğunuz, çoğu kişinin konuşmaktan bile çekindiği bu konularda böyle bir eğitim açtığınız için Nil ve Saim size çok teşekkürler.

Bilinçaltı Formatlama / Gonca Çağlıer (46 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Kalite Müdürü / Eskişehir
Cinsellik ile ilgili kendime yaşattığım sıkıntıların aslında ne kadar küçük ve önemsiz olduğunu gördüm kendi bilimcimde kendime ne kadar gereksiz sınırlamalar koyduğumu, bu sınırlamalar nedeni ile yaşamda bir sürü güzelliği ve mutluluğu ıskaladığımı fark ettim. Kendi sınırlarımı genişletmek adına güzel egzersizler yaptım. Gelecekte her şeyin daha bol, daha keyifli olacağını biliyorum. Eğitim ortamında kurulan sıcak dostluklar ve güven ortamı anlatılmaz yaşanır ve çok kıymetli. Eğitimler için Nil ve Saime teşekkür ediyorum.

Bilinçaltı Formatlama / Ayça Anbarpınar (46 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Planlama Müdürü / İstanbul
Tekrar bu güven ortamında paylaşımlarda bulunmak beni özgürleştirdi ve çok hafiflemiş hissediyorum. Modellik, cinsellik, ilişkiler, para ve bereket anlamlarıyla ilgili önemli farkındalıklar yaşadım. Nil ve Saim’e sonsuz teşekkürler, sizi seviyorum.

Bilinçaltı Formatlama / Bircan Eser (38 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Memur / İstanbul
Dolu dolu 3 gün keyifli ve özgürleştirici bir eğitimdi. Bana ait olmayan onca inancım, tabunun altında ezilen varlığım özgürleşti. Bu bedenimle, kadınlığımla barışık bu eğitimden çıkıyorum. Bolluk ve bereket kavramları netleşti zihnimde. Bence bu eğitim sizi özgürleştirecek. Teşekkür ederim, Nil ve Saim sizi seviyorum.

Bilinçaltı Formatlama / Safiye Savaş / 16-17-18 Mayıs 2019
Bilinçaltı formatlama 3 gündü ve bitti. Çok çok güzel bir sürü farkındalık kazandığım bir eğitim daha bitti. Kuraldışı ailesine ve tüm katılımcı arkadaşlarıma özellikle Nil ve Saim’e çok teşekkür ediyorum.

Bilinçaltı Formatlama / Bengi Çağatay (37 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Makine Mühendisi
Toplumsal öğretilerin yaşamdan alacağımız doyumu nasıl etkileyebildiğini, toplumun sözde gelişimi açık bireyleri olmamıza rağmen tabularımız tarafından ne boyutta yönetildiğimizi fark ettiğimiz ustalıkla hazırlanmış bir eğitim.

Bilinçaltı Formatlama / Nesrin Aydın (51 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Doktor
Müthiş bir eğitim! +18 yaş olan herkesin bu eğitimden mutlaka geçmesi gerektiğine inanıyorum. Bu eğitimi çok daha erken yaşlarımda almayı çok isterdim ki hayatıma katacağı, kattığı doyumu, zenginliği ve hafifliği düşündüğümde. Çok net olarak şunu söyleyebilirim ki eğitimin başı ve sonu arasındaki üç günde ruhsal olarak o kadar hafifledim ve yüklerimden kurtuldum ki harikasınız, çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Bilinçaltı Formatlama / Seyhan Aktaş (40 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Peyzaj Mimarı
Bu eğitimden sonra şunu daha çok hissetmeye başladım her birimiz gerçekten çok özel ve özgün insanlarız. Varlığımızın en güzel yıllarını ne yazık ki dinsel ve cinsel tabularımızdan dolayı azap içerisinde geçirmişiz. Kendi kendimize en büyük düşmanlığı farkında olmadan kendimiz yaşatmışız ama bunlara aile ile toplumdan öğrenilmiş katı kuralların çok büyük payı var. Aynı tüm bu inançlar bolluk bilincine olan bakışımızı da olumsuz yönde etkiliyor bu inançların değiştirilmesi, formatlanması o kadar önemli ki bunun bir kez daha farkına vardım. Sadece her birimizin değil gelecek kuşakların yaşamını olumlu yönde etkileyecek çok çok önemli konular yaşamımızı belirliyor. Aslında yaşamımızda kendimize çizdiğimiz harita tamamı ile değişebilir. Düşünsenize bize sunulan hayatı çok daha doyumlu, sevgi içerisinde ve keyif alarak yaşadığımızı!

Bilinçaltı Formatlama / Sibel Erim (42 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Pilates Eğitmeni /İstanbul
Geçmişten getirdiğim, yıllarca kendime bir yük olarak yüklediğim cinsel tabularım ve kendimce uydurduğum ahlaki değerlerimin beni nelerden mahrum ettiğini görmemi sağlayan bilinçaltı formatlamanın bana özgürlüğümü verdiği için emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.

Bilinçaltı Formatlama / Sevim Saral Kavruk / 16-17-18 Mayıs 2019/ Ticaret / İstanbul
Bir yaşam boyu hatta farkındalıklarla dolu bir yaşam boyu edinemeyeceğim bilgi, deneyimi 3 gün gibi kısa bir sürede edinip bir olmaktan alıkoyan, hayattan haz almamızı engelleyen yanlış inançlarımızdan özgürleşmenin yaşandığı müthiş bir eğitim ve deneyimdi. Kendin olmaya adım atma, kendini olduğun gibi sevme ve kendini affederek özgürleşmenin hafifliğini deneyimlemek müthişti. İnsan olmanın her boyutunun gözden geçirildiği, ne kadar zor bir o kadar da zevkli olabileceğinin bilgisi… Daha ne olsun.

Bilinçaltı Formatlama / Enver Karaömer (39 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Denizci / Yalova
Bugüne kadar öğrenmiş olduğum ilişkiler, bolluk bilinci ve cinsellik hakkındaki yanlışları tespit ettiğim, doğrusunun ne olduğunu ve nasıl düzeltebileceğimi öğrendiğim eğlenceli bir eğitim oldu.

Bilinçaltı Formatlama / Pervin İvegen (60 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Mühendis / Ankara
Bu eğitime ne kadar tedirgin geldiğimi düşünüyorum ve iyi ki kaçmamışım ve gelmişim diyorum. Umarım herkesin bu eğitimi alma fırsatı olur. Tabularımın, doğru sandığım yanlışların hayatımda nelere engel olduğunu bu kadar çarpıcı fark edeceğimi tahmin bile etmemiştim. İçim biraz burulsa da yaşayamadıklarıma, yine de fark ettiklerimin bana kazandıracaklarının umudu ve heyecanını da hissediyorum. Bu eğitim kendimle çok çarpıcı yüzleştiğim bir eğitimdi. İyi ki yolum buraya düşmüş, emeğiniz ve aklınız için teşekkürler.

Bilinçaltı Formatlama / Aynur Bitiş (42 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Eğitmen / İstanbul
Toplumsal olarak cinsel tabuların bizim hayatımızı nasıl etkilediğini, bizi engelleyerek olmadığımız kalıplarla davranışlarımıza nasıl şekil verdiğimizi öğrendim. Suçluluk, utanç, utanma duvarları ile hayatımızı keyifsiz bir hale getirdiğimizi gördüm. Bu duygulardan özgürleşmenin öz benliğine bağlanmanın en büyük hafiflik olduğunu şimdiden hissetmeye başladım.

Bilinçaltı Formatlama / İdil Kazandöğer / 16-17-18 Mayıs 2019
Bilinçaltı formatlama eğitiminin beklentilerin çok ötesini doyuran, kendimi en özgür, en rahat ve en güvenilir hissettiğim eğitim oldu. Tüm bu paylaşımlar ve egzersizler bana olağanüstü şeyler kattı kendimi çok iyi hissettim. Enerjim her an yüksekti. Özellikle bolluk bilinci çalışmaları ve paylaşımları beni çok aydınlattı burada olmaktan, bu eğitimi almaktan çok çok memnun oldum. Lütfen kendinize en büyük iyiliği yapın ve bu eğitime katılın.

Bilinçaltı Formatlama / Gül Naimoğlu (40 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Öğretmen / Kıbrıs
Tabusuz yaşamın ne kadar keyifli olacağını idrak ettim. Bolluğa ulaşmak için nasıl düşünmem gerektiğini idrak ettim cinselliğin tabusuz yaşanınca kadının ne kadar yaratıcı ve keyifli bir birey olacağını idrak ettim. Kimseye anlatmadığım anılarımı paylaşıp özgürleştim herkesin tabularla cinselliği kedine dar ettiğini öğrenip kendimi daha normal hissettim. Cinsellik dünyadaki en büyük zevklerden biri ve hakkıyla yaşanmalı.

Bilinçaltı Formatlama / Esin Aksin (48 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Ajans Kurucusu / İstanbul
Hayatınıza renk katmak, tabularınızdan özgürleşip hafif ve özgür bir şekilde yaşamınıza devam etmek istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın yeni bir ben ile yolunuza devam edin.

Bilinçaltı Formatlama / Leman Akpınar/ 16-17-18 Mayıs 2019/ Sanatçı / İstanbul
Bu eğitim, tabuların hayatta nelere mal olduğunu idrak etmek için müthiş bir fırsattı. E alem ne der diye harcadığımız isteklere yakından bakmak ve insan doğanızla kucaklaşmak için bu eğitime gelin. Cinsellik, ilişkiler ve bollukla ilgili hakkımız olan özgürlüğü daha fazla ertelemeyin derim!

Bilinçaltı Formatlama / Hilal Şerifoğlu (35 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Grafik Tasarımcısı / İstanbul
Bu eğitimde bize miras gelen tabuların bizi nasıl etkilediğini gördük ve Piki’nin mucizesi ile olumsuz inançlarımızı olumluya çevirdik ben kendi adıma kendimle yüzleştim. Bu ortamda kendimi şeffaflaştırabildiğim için çok mutluyum. Kendime hediye vermek harika bir fırsat oldu.

Bilinçaltı Formatlama / Figen Davutoğlu (44 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019 / Yönetici / İstanbul
Bilinçaltı kayıtlarının yaşamı ne kadar derinden etkilediği ve mevcut kayıtların dönüştürülmesine ilişkin yöntemler çok etkiliydi. Çocuk gelişiminde bilinçsizce yüklenen tabuların çocuğun tüm yaşamına negatif etkisi, anne babaları ve çocuk gelişim uzmanlarını yakından ilgilendiriyor. Bireyin kendi gelişimini ve kuşaktan kuşağa aktarılan epigenetik etki için çok yararlı.

Bilinçaltı Formatlama / Birsen Kızıldaş (45 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Gayrimenkul Danışmanı / İstanbul
Özgürleştirici bir eğitim oldu kafamda dönüp duran sorulara cevap bulduğum, kendimle daha da barıştığım açık iletişimin öncelikle kendine, sonra da paylaştıklarına ne kadar katkısı olduğunun farkına vardım. Aslında ne kadar benzer deneyimler yaşadığımız ama paylaşmadığımız için gereksiz bir yalnızlık duygusuna gömüldüğümüzün farkına vardım. Bu eğitimden sonra hislerime ve doğal akışıma daha çok kendimi bırakacağım ve iç sesimi daha çok dinleyeceğim.

Bilinçaltı Formatlama / Ebru Sözer (46 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ İktisatçı / İstanbul
Bu eğitim müthiş. İnsan kendini rahat bırakmaz ise hayat elinden kaçıyor, insan kendini rahat bırakırsa yaşam doyumlu hale geliyor ve bunun ucu bucağı yok. Adım adım, adım adım bize ait olmayan inançlarımızı eksilttiğimizde asıl BENimiz ortaya çıkıyor. Gözlerimiz ışıldıyor, parıldıyoruz. Yaşam enerjimiz kat ve kat artıyor doruk noktasına ulaşınca artık geride bıraktığımız hayatın içine sıkışmaktan kurtulup, kendi hayatımızı yaşamaya başlıyoruz. Doğmuş olmamızla doğmamış olmamız arasındaki farkı artık ortaya koyabiliyoruz, keyif alan ve keyif veren oluyoruz. Kendimize bu hediyeyi vermek gibisi var mı?

Bilinçaltı Formatlama / Mürüvvet Manav / 16-17-18 Mayıs 2019/ Ticaret / İzmir
Bilmeden bilinçaltımızın tutsağı olarak yaşıyoruz bu hayatı. Bizlere dayatılan tabular yüzünden aslında ne kadar da tutsağız bir bilseniz. Bugüne kadar fark etmeden, yanlış bildiklerimizle, yüklerimizle geçen yaşama bir dur deme vakti. Aydınlanmak ve özgür olmak, hayatınızın geri kalanını özgürce yaşamak için şimdi kararınızı verip lütfen aksiyona geçin. Sonunda kendinize şükran duyup, kendinizle barışacaksınız.

Bilinçaltı Formatlama / Berker Kaplaner (27 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Öğrenci / İstanbul
Ben bu eğitimi 2.sini alıyorum en az ilki kadar etkili, eğlenceli ve dönüştürücüydü. Aşk, para, cinsellik insan hayatında en çok soru yaşanılan ve onlarsız mutlu olunamayacak şeyler. Eğer problem yaşıyorsanız yok eğer yaşamıyorsanız da zirveye çıkarmak için deneyimlerinizi, gelin!

Bilinçaltı Formatlama / Derya Gönüllü (45 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Genel Müdür / İstanbul
Ben kendi adıma daha önce aldığım eğitimlerin artçı depremler ve sona doğru geldikçe ana depremin yaşandığı eğitimlerden biriydi. Yine bir sürü kendime sorduğum soruların cevaplarını bulduğum ve çözümlemem için de formüllerinin verildiği bir eğitim diyebilirim teşekkür ederim.

Bilinçaltı Formatlama / Selim Yalçın (34 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Müdür Yardımcısı / İstanbul
Bu eğitim ile hayatım tabularla, kendime ait olmayan inançlarla nasıl sarılı olduğunu öğrendim öğrenmekle kalmadım kabullendim ve özgürleştim. Doyumlu bir hayata başlıyorum, bunun için gerçekten mutluyum. Bu eğitimde olduğum için şükran duyuyorum.

Bilinçaltı Formatlama / Seda Kahvecioğlu (48 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Yönetici / İstanbul
Değişimin önündeki engellerin, bazen hiç ummadığımız tabu olan kayıtlardan geldiğini anlamak benim için çok çarpıcıydı. Kendimi çok özgür ve büyümüş hissediyorum, teşekkürler.

Bilinçaltı Formatlama / Nurşen Öztekin (51 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Emekli / İstanbul
Bilinçaltı formatlama son eğitimimdi. Heyecanla, çok mutlu ve huzurlu ayrılıyorum. Yine farkındalıklarla dolu özgürleştiğim, hafiflediğim yüklerimin bir kısmını daha bıraktığım çok güzel, heyecanlı güzel bir eğitim.

Bilinçaltı Formatlama / Uğur Bağcı (25 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Fizyoterapist / İstanbul
Büyülü bir yer gibi burası. Her eğitim birbirinden güzel farkındalıklar kazandırıyor. Bu eğitim ise şimdiye kadar kendimin doğru bildiğim tabulardan özgürleştiğim, kuş gibi olduğum bir eğitim oldu, burada olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız.

Bilinçaltı Formatlama / Civa oral (47 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Mimar / İstanbul
Hayatımın en karanlık dehlizlerine, korkup paylaşmayıp altında ezildiğim birçok konuyu çözdüm. Hayatımın kontrolünün aslında bende olduğunu biliyorum ama başkalarından aldığım bilinçaltı kodlarının gücümü nasıl elimden aldığını ve kurtulduğumda enerjimin nasıl arttığına şahit oldum. İlişkiler, bolluk, cinsellik üzerine en ağır enkazımı kaldırdım. İyi ki de buraya gelmişim. Sevgiler…

Bilinçaltı Formatlama / Sinem Hallı (33 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Tasarımcı / İstanbul
Yıllarca tam olarak gördüğüm, kendimi engellediğim pek çok davranışın aslında herkesin hayatında da sadece bir tabu olduğunu gördüm. Bilinçli olup sorumluluk almanın daha önemi olduğu konusunda aydınlandım. Ne tabular, ne koruyucu önlemler başımıza gelecekleri engelleyebiliyor. Hayatla barışmak, yaşam enerjimi bulmak konusunda çok ufuk açıcı ve özgürleştirici bir deneyimdi. Dişi enerjimin arttığını biliyorum, çok teşekkür ederim.

Bilinçaltı Formatlama / Reyhan Çabuker (44 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Koordinatör / İstanbul
Hayatımızın tümünü kontrol eden cinsel, dinsel, toplumsal tabu ve bilinçaltı kodlarını keşfetmeme ve bunlardan özgürleşmeme vesile oldu. İlişkilerimde beni nelerin engellediğini göstererek bu olumsuz düşüncelerimi olumu inançlarla değiştirmemi sağladı. Daha özgür, güvenli, rahat olarak eğitimden çıktım, teşekkürler Kuraldışı.

Bilinçaltı Formatlama / Arzu Çelik / 16-17-18 Mayıs 2019/ İstanbul
Asla asla diye yıllarca içimde biriktirdiğim duyguların ve inançların bana ait olmadığını, ödünç olduğunu öğrendim. Tabularımdan özgürleştim, hafifledim. Bugünden itibaren bu farkındalığımı deneyimleyerek hayatımın bir parçası haline getireceğim. Tüm öğrendiklerimi kendimin ve bütünün hayrına kullanacağım.

Bilinçaltı Formatlama / Mücella Kubilay (65 yaş) / 16-17-18 Mayıs 2019/ Almanca Öğretmeni / İstanbul
Kuraldışı’nda aldığım diğer eğitimler gibi bu da çok etkileyiciydi. Pek çok yeni bilgi eşliğinde kendime, özüme yaptığım yolculuk heyecan vericiydi. Teşekkürler Kuraldışı.

Bilinçaltı Formatlama/Delal Yıldız / 3-4 Şubat 2018 /Muhasebe Müdürü (46 yaş)/ İstanbul

  1. kez katıldığım bu workshopta da bolca farkındalıklı bir süreç geçirdim. Neleri hayatıma katmışım, neleri göz ardı etmişim, bunları görmeme destek oldu. İçerik ve sunum hayatın içinden bilgilerle kalıcı olarak zihnime yerleşmesini sağladı. Geçen workshopta sorunsuz olan düşünce kalıplarım bu workshopta sorunlu olarak karşıma çıktı. Bu da bana sürekli olarak PİKİ’nin hayatımda bir yaşam biçimi şeklinde var olmasını tekrar hatırlattı. Nil ve Saim emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Sizi seviyorum. İyi ki varsınız. Sevgiler. 

Bilinçaltı Formatlama / Berker Kaplaner/3-4 Şubat 2018 / Öğrenci (24 yaş)/İstanbul

Nil, Saim ve stajyer arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Çok kıymetli bilgiler kazanıp, önemli değişimler yaşadığım bir workshop. Bu workshopı tarif etmek gerekirse PİKİ 1’de öğrendiğimiz fiziği bugün enerji aktarım sistemi inşa etmek ve enerji üretmek için kullandık. Haftaya görüşmek üzere. Sevgiyle, saygıyla kalın. 

Bilinçaltı Formatlama / Tuğba Taşer Süer/3-4 Şubat 2018 / Mimar (35 yaş)/İstanbul

Kendinizle ilgili öğrendiğiniz her şey aynı zamanda öğreneceğiniz ne kadar çok şey olduğunu da gösteriyor. Bu workshop daha önce pek çok workshopta yüzleştiğim taraflarımla ilgili ışıklar yaktı. Sanki kendimle, cinsiyetimle, cinselliğimle ilgili beni tutan en son kilitleri de kırdım. Buna destek olan başta Saim ve Nil olmak üzere tüm stajyer ve arkadaşlarıma teşekkürler. 

Bilinçaltı Formatlama / Özkan Pepeç / 3-4 Şubat 2018 / İnşaat Mühendisi (28 yaş)/İstanbul

Doğma, büyüme Almanya’da olduğum için benim bu konuda nerede ise hiçbir sorunum yok zannetmiştim. Diğer workshoplar gibi çok faydalı ve hayatıma aktarması kolay, pratik. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. İlk önce kendime, ondan sonra size teşekkür ediyorum. Nil, Saim ve stajyer arkadaşlar iyi ki varsınız. 

Bilinçaltı Formatlama / Sezen Kırcan/3-4 Şubat 2018 / Ev Kadını (39 yaş)/Gaziantep

Hayatımda ne kadar doğru bildiğim yanlışım varmış. Bunları teker teker düzelteceğim. Bu farkındalığa varmamı sağladığınız için teşekkürler. 

Bilinçaltı Formatlama / Şule Öztürk/3-4 Şubat 2018 / Eğitmen (47 yaş)/ İstanbul

PİKİ workshoplarının tamamına katıldım. Hayatımı değiştiren olumlu yönde ilerlememi sağlayan yararlar almamda en büyük destek bu workshoplardır bana… Bilinçaltı formatlama workshopına tekrar katıldım ve bunun için de kendimi kutladım. Tazelenmiş, güncel sorunlarımla ilgili çözümler bulmuş, doğru yaptıklarım için kendime aferin demiş şekilde ayrılıyorum. Tekrar görüşmek dileğiyle…

Bilinçaltı Formatlama / Hasan Bozdemir / 3-4 Şubat 2018 /İnşaat Müh.  (34 yaş)/Antalya

Bu workshop benim için çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Özellikle de yapmış olduğum paylaşımlar ile daha çok fayda aldığım bir workshopın sonuna geldik. Bu üçüncü workshopım oldu ve bu workshopta bir şeyleri daha çok hissettim. Bundan sonraki süreçte yeni alacağım workshoplar için bunun daha bir başlangıç olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler her şey için.

Bilinçaltı Formatlama / Hilal Kesmez / 3-4 Şubat 2018 /Ticaret (48 yaş)/İstanbul

Gayet faydalı, farkındalıklı, güzel, sıcak, konforlu, keyifli bir tatil gibi. Gayet mutlu, huzurlu hissediyorum. Büyülü bir ev gibi. Bu eve giren bir daha çıkmak istemiyor. Her şey için teşekkürler. 

Bilinçaltı Formatlama / Melis Utku / 3-4 Şubat 2018 / Hostes (35 yaş)/İstanbul

Konuşamadığım, tabu olarak öğretilen şeyleri paylaşmanın özgürlüğünü yaşadım.Tüm katılımcıların birbirine katkıları olduğunu, bu hayata nasıl yansıyor anlıyorum. Adil olmanın güzelliğini bir kez daha yaşadım. Katılımcılara ve eğitmenlere teşekkür ederim. 

Bilinçaltı Formatlama / Alper Anbarpınar / 3-4 Şubat 2018 / Pilot (45 yaş)/İstanbul

Her zamanki gibi, yine bir eğitimin sonunda kendimi tazelenmiş, farkındalığı artmış, tortularından bir miktar daha sıyrılmış, mutlu ve yaşama sevinci dolu olarak değerlendirme dolduruyorum. Kuraldışı ailesinin hep içinde kalmak istiyorum. İyi ki varsınız, teşekkür ederim.

Bilinçaltı Formatlama / Aykut Süer / 3-4 Şubat 2018 / Finansçı(35 yaş)/İstanbul

Çok güzel ve faydalı bir workshop oldu. Cinsellikle ilgili hayatımı etkileyen tabuların farkına vardım. Vücuduma yaptığım haksızlıkları fark ettim. Vücuduma bu güne kadar şükran duymadığımı gördüm. Bolluk bilincine sahip olma konusunda dinlemiş olduğum “Bolluk Bilinci” CD’si ile büyük bir yol kat etmişim. Ama hâlâ bilinçaltımda beni engelleyen düşünce yapılarının olduğunu gördüm. Ve bunları workshopta gerçekleştirdiğimiz egzersizler ile çözme fırsatım oldu.

Bilinçaltı Formatlama / Nurcan Akpınar / 3-4 Şubat 2018 / Mali Müşavir (43 yaş)/Ankara

İşte yine kendimize olduğu gibi bakabilme fırsatı sunan bir workshop. Cinsellik, ilişkiler ve bolluk bilinci birbirinden ayrılmaz, iç içe geçmiş konularmış. Birinde olan bir dengesizlik diğerlerini de aşağıya çekiyormuş. Alıştırmalarda bunu görmek beni şaşırttı. Bir yerde çıkan problem diğerinde de soruna sebep oluyor. Güzel haber yine PİKİ egzersizleri ile bunları zihinsel düzeyde dengelemek mümkün. Kendimi tanıma yolculuğumda yanımda olduğunuz için herkese teşekkür ederim.

Bilinçaltı Formatlama / Yasemin Yücel / 3-4 Şubat 2018 / Memur (35 yaş)/Eskişehir

Tabularımda yalnız olmadığımı gördüm. Cinselliği yaşamadığımı, yaşatmadığımı gördüm. Doğru sandığım yanlışların farkındalığına vardım. Çift olmada, kadın erkek ilişkilerinde en önemli nokta ilişkinizin uzun sürmesi için ya da ilişkiye başlamadan önce alınacak en önemli şey eğitim.

Bilinçaltı Formatlama / Rezan Dönmez / 3-4 Şubat 2018 / Reklam Koordinatörü (38 yaş)/İstanbul

Bolluk bilincine sahip olduğumu biliyorum. Bu workshopta teyit etmiş oldum. İlişkiler konusunda, daha önce aldığım workshopların ne kadar faydalı olduğunu gördüm. Cinsellik zaten aileden gelen bir kâbustu. Bilinçli zihnimle şimdiye kadar çözmeye çalışmıştım ama ne aileden ve çevreden gelen tabuları ne de din ya da ahlak gibi kavramların bize dayattığı tabuları söküp atabilmişim. Bu benim şimdiye kadar ki bütün ilişkilerime yansımış ve hiçbirinin yürümemesine sebep olmuştu. Yaptığımız egzersizlerle bunu çözdüğümü ve bundan sonra gelen ilişkimle çok daha sağlıklı ve mutlu olacağımı biliyorum. 

Bilinçaltı Formatlama / Burcu Keskin / 3-4 Şubat 2018 / Eğitim ve Dokümantasyon Şefi (39 yaş)/İstanbul

Bolca uygulamalı ve yeniden formatlama yapmak için güzel bir fırsat sunuyor. Kuraldışı ailesi ile birlikte rahatça paylaşımda bulunabilir, problem olduğunu düşündüğümüz noktalar üzerinde çalışabilirsiniz. PİKİ workshopları değişim yaratmak için bulunmaz fırsat sunuyor.

Bilinçaltı Formatlama /Mert Ülker  /3-4 Şubat 2018 / Finansal Analist (46 yaş)/İstanbul

Cinsellik, ilişkilerim ve bolluk bilinci konularında bilinçaltımda beni sabote eden bazı konuları fark etme imkânı buldum. Cinsellik ve ilişkiler konularında çok uzun yıllar önce hayatımdaki bazı gelişmelerin bugün halen etkisi olabildiğini görüp buralardaki bilinçaltı dengesizliklerimi balanslama ve rahatlama şansım oldu. Bolluk bilincine sandığımdan çok sahip olduğumu anlamamda destekleyici bir farkındalıktı. Bu workshoplarda kullanılan PİKİ tekniklerinin söz konusu konularda tabuları, engelleri ve bastırılmış duyguları ve deneyimleri olduğunu düşünen herkese yüksek katkı sağlayacağına inanıyorum. Yıllardır içinizde bastırmış olduğunuz bir takım değer ve duygu kalıplarını bu 2 günlük keyifli workshop ile aşma fırsatı sağlayacak olan bu eğitimi Kuraldışı eğitimlerinin ayrılmaz bir parçası olarak herkese tavsiye ederim. Teşekkürler, sevgiler. 

Bilinçaltı Formatlama / Sema Saf / 3-4 Şubat 2018 / İngilizce Öğretmeni (32 yaş)/Hatay

Bu workshopın hayatıma bir dokunuş yapacağını biliyordum. Beni tıkayan, uzun süredir taşıdığım yükümden bu workshopta kurtuldum. Ve tıkanan kanallarım açılınca potansiyelimi neden kullanamadığımı daha iyi anladım. Kendim için büyük bir adım attım. Bu workshop bilinçaltını formatlayarak yüklerinizden kurtulmanızı sağlıyor. Cinsellik gibi toplumumuzda tabulaşmış bir konuyu da içine alan bu workshop benim kendimle ve başkalarıyla ilgili önyargılarımı nötrledi. Anne- baba ve eğitimcilerin özellikle gelmeleri gerektiğini düşünüyorum. Bir anne adayı olarak iyi ki geldim diyorum.

Bilinçaltı Formatlama / Esin Uçar / 3-4 Şubat 2018 / Öğretmen (32 yaş)/İstanbul

Bu workshopta cinsel tabularımızı toplumun bize doğduğumuz günden bugüne dayattığı ve bunları zamanla kendimize mal ettiğimiz engellerimizi görmemizi ve bunlardan bilinçaltı seviyesinde kurtulmamızı özgürleşmemizi sağladığı için hayatımıza katmanın faydalı olduğunu düşünüyor ve öneriyorum. Bolluk içinde yaşamak çok daha fazla imkânı ulaşılabilir kılar ama neden hayatımıza çekemeyiz bunların da bilinçaltı seviyesinde sebeplerini bulmak ve formatlamak bana iyi hissettirdi teşekkür ediyorum. 

Bilinçaltı Formatlama / Elif Hande Aktaş / 3-4 Şubat 2018 / Butik Pastacı (34 yaş)/İstanbul

Kendi yaşam enerjimin bilinçli olarak farkına vardım. İnsanın kendini daha iyi tanıması için harika bir ortam olup aynı zamanda bilgi ve deneyim kazanma yeri diyebilirim. Bu eğitim sonunda hafiflemeye başladım. Her şey için teşekkürler.

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Kübra Gökçay / 4-5 Mart 2017 / Kimya Müh. (41 yaş) /İstanbul

Gerek paylaşımlar, gerekse Nil ve Saim’in grubun ihtiyaçlarını gözlemleyerek ustaca yönlendirmeleri çok faydalı oldu. Bu workshopın daha sık yapılması çok katkı sağlayacaktır. Paylaşımlarla yüklerimden bir miktar özgürleştiğim için şükranlarımı sunarım. Sevgilerimle.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Dilek Çıkrıkçıoğlu / 4-5 Mart 2017 / İngilizce Öğretmeni (50 yaş) / İstanbul

Benim için devrim niteliğinde bir workshoptı. Tabularımı yavaş yavaş yıkmaya başladım. Enerjim yükseldi, kendime ve cinselliğime güvenim arttı. Nil ve Saim harika gurularsınız. Sizi seviyorum.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Cansın Kardelen / 4-5 Mart 2017 / Tıp Öğrencisi (20 yaş) / İzmir

Elimizi ayağımızı bağlayan bilinçaltı inançlarımızı değiştirdiğimiz bir workshop. Cinsellikle ilgili rahatlıkla konuşabilmek, doğru bildiğimiz yanlışları öğrenmek ve olumsuz bilinçaltı kayıtlarını değiştirmek çok değerli. Bolluk bilinciyle ve ilişkilerle ilgili farkındalıklar yaşadım. Bu workshopı hazırladıkları ve bana kattıkları için Nil ve Saim’e çok teşekkür ediyorum.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Kamil Işık / 4-5 Mart 2017 / Yönetici (44 yaş) / Almanya

Tek kelimeyle okullarda okutulup herkesin hayatına katması gereken bir workshop. İyi ki varsınız Nil ve Saim.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Dilek Palabıyık / 4-5 Mart 2017 / Emekli (46 yaş) / İstanbul

Çocukluğumda bana ait olmayan bir inanç kalıbını bu workshopta fark edip bilinç düzeyinde farkındalığa çevirdim. Bu farkındalık benim hayatımda ciddi bir sorundan kurtulmama sebep olduğu için Nil ve Saim’e sonsuz teşekkürler. Bu vorkshoptan yeni bir benle ayrılmanın verdiği mutluluğu yaşıyorum. Neden hayatıma bir eş almaktan bu kadar korktuğumun nedenini buldum. Sevgiler ve saygılar.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Berna Demircioğlu / 4-5 Mart 2017 / Satış (31 yaş)/İstanbul

Kalbi güzel, yüzü güzel, gülümsemeleri güzel kıymetli eğitmenlerim cinsel anlamda kendimi tanımak hem keyifli hem de yüzleşmek, tabularıma ikna olmak zorken yine bedenime doğruyu kabul ettirmemde desteğinizi aldım. Cinsellikte neyi istediğimi, ne zaman istediğimi bana iyi geldiğini artık ayırt edebiliyorum. En kısa zamanda yaşayarak deneyimlemeyi ümit ediyorum. PİKİ mucizesi ile tanıştığım için şanslıyım. Hâlâ sarkacım tam oturmadı yoluma devam edeceğim. Her workshop bir öncekinden çok daha kıymetli. Sizi sevgiyle kucaklıyorum. Desteğiniz için teşekkürler.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Aynur Kılınç / 4-5 Mart 2017 / Operatör Doktor (46 yaş) / İstanbul

Bu workshop birçok şeyi masaya yatırmış olmanın verdiği rahatlıkla hayatımda yönlendirmek istediğim para ve ilişki sorunlarıma açıklık getirdi. Tüm Kuraldışı ailesine bu güzel hizmetleri için sonsuz teşekkürler.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Beytiye Beyazıt / 4-5 Mart 2017 / İngilizce Öğretmeni (51 yaş) / Bursa

Kendi küçük, hayatımıza katkısı büyük bir workshopı daha geride bıraktık. Keşke Zihinsel Dengenin hemen sonrasında alsaydım, diğer workshoplardaki kazanımlarıma ivme katardı. Bize, bana ne güzel şeyler yaptınız. Bana kendimi kazandırdınız. Sizlere vefa ve şükran duyuyorum. Hayatımda güzel şeyler olurken, doğru kararlar alırken hep sizi gülümseyerek hatırlıyor ve teşekkür ediyor olacağım. Sevgiyle, sağlıkla kalın.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Naz Kılıç / 4-5 Mart 2017 / Öğrenci(21 yaş) /İstanbul

Her workshopta olduğu gibi bu workshopta dapek çok şey öğrendim. Herkesin paylaşımından büyük farkındalıklar yaşadım. Benim yaptığım paylaşımlara da birçok kişiden geribildirim aldım ve birçok insana ilham olmanın verdiği doyumu yaşadım. Nil, Saim, stajyer arkadaşlar ve grup arkadaşlarıma beni besledikleri için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Didem Güven / 4-5 Mart 2017 / Kurumsal İletişim (33 yaş) /İstanbul

Her anlamda en çok ihtiyaç duyduğumu hissettiğim konulara odaklanan, son derece açıklayıcı ve aydınlatıcı bir workshop oldu. Workshop süresince yapılan paylaşımların da en az workshopın kendisi kadar faydalı ve iyileştirici olduğunu düşünüyorum. Birçok şaşırtıcı gerçeği ve farkındalığı bu workshopta edindim. Herkese çok teşekkürler.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Gizay Akdoğan / 4-5 Mart 2017 / (24 yaş)/İstanbul

Yaşadığım şeylere inanamadığım, mantıklı bir açıklamasını bulamadığım akıl almaz workshop. Ana sorunu doğrudan tespit edip, bunun yol açtığı problemleri de çözebileceğiniz bilinçaltı egzersizlerinin bulunduğu bu workshopta olayları mantık yoluyla, somut bir şekilde tanımlamak imkânsız. Yaşanılan şeylerin içten ne kadar insanı rahatlattığını, ne kadar geliştirdiğini, bu workshopa katılarak ve bunları hissederek anlaşılabilir. Yaşattığınız bu şahane deneyim için çok teşekkür ederim.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Özlem Karaaslan Cengiz / 4-5 Mart 2017 / Doktor (34 yaş) / Sivas

Cinselliğimi o ya da bu sebeple yaşayamıyorum diyorsanız ki demeyen var mıdır? Bu workshop tam size göre. Bolluk bereket az veya yoksa hayatınızda bu workshop tam size göre. Renkli, eğlenceli ve farkındalıklarla dolu bir workshop oldu. Teşekkür ederim.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Özlem Pepeç / 4-5 Mart 2017 / Mimar (33 yaş) / İstanbul

Cinsellik benim için büyük bir tabu olarak yetiştirildim ve o şekilde yaşamaya da devam ettim. Aslında sorunun cinsellik değil, aferin almak ve düzgün aile kızı ile ilgili olduğunu öğrendim. Bu farkındalıklarım ve geleceğim için güzel bir adım oldu. Bolluk bilinci ile ilgili parayı kendi kendime sorun ettiğimin farkındayım ve workshopa gelirken bile “ acaba gitmesem mi?” dediğim oldu. Kendi değerimin farkına vardıkça kendime yatırım yapmayı da seçmeye başladım. Para ile bolluk ile düşman değil, dost olmanın temel adımlarını atmış olacağım.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Fikriye Günay / 4-5 Mart 2017 / Sigortacı (38 yaş) / İstanbul

Tabu olan cinselliğin konuşulmasına imkân sağladığı için bile son derece faydalı. Hayatımızda cinsellik enerjisini nasıl çekeceğimiz konusunda son derece faydalı. Sevgiyle kalın, çok teşekkür ederim.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Ahmet İğdirligil Mimar (61 yaş) / Bodrum

Cinsellik ve bolluk bilinci ile ilgili sıkıntı ve sanrılarımın açığa çıkmasına yardımcı oldu. Eşim ile ilişkimizi daha da uyumlu hale getirdiğini deneyimliyoruz. Bireylere ve topluma yaptığınız katkıyı takdir ediyorum. Teşekkürler.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Sezin Aksin Başkan / 4-5 Mart 2017 / Yönetici (40 yaş) / İstanbul

Uzun süreli terapilerde çözülemeyen, tespit edilemeyen sorunların vücudun kendisine sorarak birkaç saatte belirlenmesini sağlayan harika bir yöntem. Yaygınlaşması ve kitlelerin faydalanması için neler mümkün?

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Orçun Kuyucuoğlu / 4-5 Mart 2017 / Yönetim Danışmanı (36 yaş) / İstanbul

Workshop ismini biraz fazla kapsamlı çağrışımla yaptığını görmekle beraber, çok temel konulara somut ve sonuç odaklı çalışmalar içermesi anlamında beğendiğimi söyleyebilirim. Herkese emekleri için teşekkürler.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Burcu Uydan / 4-5 Mart 2017 / Yönetici Asistanı (35yaş) / İstanbul

Ben cinselliğin hayatımda anlayamadığım şekillerde bana hüzün ve engel yarattığını keşfettim. Cinsellik iki kişinin paylaştığı güzel bir şey olması gerekirken, benim kendimden uzaklaştığım, hayatıma giren insanı elimde tutma aracım ya da kullanıldığımı hissettiğim bir aktiviteye dönüşmüştü. Daha derine inmek, geçmişten gelen mesajlarımla yüzleşmek konusunda bu workshop harika oldu. Şu anda hafiflemiş, düzenlenmiş, arınmış hissediyorum. Kendimle ve gelecekte birlikte olacağım kişiyle daha sağlıklı bir ilişki kuracağım inancını sadece beynimle değil, ruhumla da taşıyorum.

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Gülenay Ünlü / 4-5 Mart 2017 / Firma Sahibi (37yaş) / Antalya

Her şey umduğumdan daha iyiydi. Kendim için, hayatımda kendimle yüzleşmekten onur duyuyorum. İyi ki geldim. İyi ki böyle workshopları kendime layık gördüm. Diğer workshoplarda görüşmek üzere.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Mine Nur Altan / 4-5 Mart 2017 / Öğretmen (34 yaş) /Nevşehir

Şimdi ne yazacağımı bilemiyorum. Hepsi bir bütünün parçaları aslında. Birbirini tamamlayan puzzellar gibi. Bolluğun, bereketin ne demek olduğunu, paranın hayatımızdaki akışının nasıl olması gerektiğini, cinselliğin yaşamımızın her alanını nasıl etkilediğini anladığımız bir workshoptu. Egzersizler ve alınan bilgiler çok derin bir etkiyle hayatımızda tezahür ediyor. Bu yolculuk bittiğinde tam bir birey olarak yaşama devam etmek, farkındalıklarımla zenginleştirmek bana mutlak doğruyu ve huzuru vereceğine inanıyorum, sadece bana değil bütün katılan herkese.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Metin Balcı / 4-5 Mart 2017 / Tekstil Firması Sahibi (51 yaş) / İstanbul

2 tam gün dolu dolu bir workshopta bilinçaltımızı da yaşadığımızı farkında olmadan kötü etkileyen etkenleri, düşünce kalıplarını ortaya çıkararak bilinçli zihnimizle dengeledik. Yani bilinçaltımızı formatladık. Bu workshopta aldığımız bilgileri gündelik hayatımızda da uygulayıp bilinçaltımızı temizlemeye devam edeceğiz. Hayatımızda sorun olarak karşımıza çıkan tüm tersliklerin neredeyse % 98 i bilinçaltımızda bizim varlığından haberimiz olmayan kayıtlardır. Bu olumsuz kayıtları ortaya çıkarıp silmek ya da engellemek artık bizim elimizde. Herkesin bu workshopa katılıp bu hayat kurtaran, hayatı daha yaşanılır kılan bu bilgileri almasını dilerim.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Yüksel Ulgen / 4-5 Mart 2017 / Bankacı (32 yaş) / İstanbul

Yine hem kendimle ilgili hem de insanlar, çevremiz, dünya vs. ile ilgili yepyeni şeyler öğrendim. Ve öğrenmekten çok ama çok keyif aldım. Yine bilinçaltımın derinliklerini ziyaret etme fırsatını buldum ve hayatımda tıkanma yaratan bir sürü noktadan bir kısmını burada çözümleme şansını yakaladım. Herkese tavsiye ederim. Özellikle tabular hayatınızı yönlendiriyor ise bir an bile düşünmeden gelin lütfen.

 

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Nebahat Soyugüzel / 4-5 Mart 2017 / Bankacı / Edirne

Kendimle ilgili birçok şey öğrendim. Çok dolu dolu geçti. Yoluma ışık tuttuğunuz için çok teşekkür ederim.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Selma Yakut / 4-5 Mart 2017 / Temizlik işçisi (55 yaş) / Ankara

İlişkilerim, işim, her şeyden önemlisi ruh ve beden sağlığımı düzelttim. Tamamen her şey ve her olay için inisiyatif alabilmeye başladım. Kendime evet demeyi öğrendim. Bu vorkshopta neler olacağını bana nasıl yansıyacağını bilmiyorum. Umarım parayla olan sağlıksız ilişkilerimi yoluna koyarım. Umarım hayatımın aşkını da bulurum.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Pelin Arat / 4-5 Mart 2017 / Mağaza Müdürü (45 yaş)/İstanbul

Harika farkındalıklar edindim. Herkesin birbirine fayda sağlamak için çaba sarf etmesi kendisi kadar düşünmesi mutluluk vericiydi. Öğreniyorum, mutluyum. İyi ki katıldım. Hepinizi seviyorum.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Zeynep Kıvılcım Arslan / 4-5 Mart 2017 / İngilizce Öğretmeni (34 yaş)/İstanbul

Bireysel gelişimime yaptığım yatırımlardan hep şükran duydum Bu workshop sonunda özellikle yanımda götürdüğüm cümle, Jung’un bir sözü oldu. “Bilinçaltı bilince çıkmadıkça karşımıza kader olarak çıkar.” Bilinçaltı kayıtlarımızın nasıl tezahür ettiğinin farkına varmak paha biçilemez. Teşekkürler.

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Filiz Yılmaz / 4-5 Mart 2017 / Emekli Mat. Müh. (50 yaş) / İstanbul

Çok dolu dolu kimi zaman hüzünlü, kimi zaman eğlenceli bir workshop. Tabii tüm bunların yanında son derece yararlı. Her zamanki gibi bana katkı sağlayacak. Her şey için teşekkürler.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Sedef Özgüç / 4-5 Mart 2017 / Ürün Yöneticisi (36 yaş)/İstanbul

Kuraldışı’nda yine bir workshop, yine bir farkındalık. Hassas, derin, ince ele alınması gereken cinsellik, toplumun vebası kıtlık bilincine karşı bolluk bilinci, mutluluğu her an aradığımız ilişkilerimiz ele alınırken bana yaşattığı sarsıcı farkındalıklar sayesinde yolumdan bir kasisi daha kaldırdım. Şükranlarımla varlığınıza teşekkürlerimi sunuyorum.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Belma Akbaş / 4-5 Mart 2017 / Şirket Ortağı (47 yaş)/İstanbul

Bu workshop anlatılmaz yaşanır. Kendimle ilgili benim bile bilmediğim gerçeklerin ortaya çıkması benim için çok sarsıcı oldu.

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Marielle Mercadier / 4-5 Mart 2017 / Eğitmen (51 yaş)/Bodrum

Cinsellik, ilişkiler ve bolluk konularında bu çalışmayı yapmak ve beni kısıtlayan inançlarımdan özgürleştirmek çok keyifli ve beni güçlendiren bir süreç. Bu çalışmaya partnerimle beraber katılmak ve kazandığımız iç görüleri paylaşmak ilişkimizi derinleştiren ve geliştiren bir süreç. Çok teşekkür ederim.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Gizem Akdoğan / 4-5 Mart 2017 / Oyuncu (29 yaş)/İstanbul

Cinsellik, tabular, bastırdığım duygular bu vorkshopta açığa çıkıp, çözüme kavuştu. Kendi bedenimi, cinselliğimi sevmek ve sahiplenmek üzerine çok şey öğrendim. Neyi isteyip, neyi istemediğime dair, bunu partnerimle paylaşmaya dair bilinçlendim. PİKİ’nin mucizesiyle suçluluk duygumdan özgürleştim ve cinsel suçluluk duygumun bilinçaltındaki karşılığını bularak değişimi sağladım. Her anımda özveriyle yanımdaydınız. Teşekkür ederim. Sizi severim ve öperim…

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Elif Ülker / 4-5 Mart 2017 / (32 yaş) / İstanbul

Özellikle eşimle ilişkimle ilgili olarak farkındalıklar yaşamamı sağladı. Eşimi biraz ihmal ettiğimin farkına vardım. Onunla baş başa daha çok vakit geçirmek şu andan itibaren önceliğim olacak. Kendisini eş olarak seçtiğim için kendimi şanslı hissettim bir kez daha. Bu farkındalığı yaşamama aracı olduğunuz için sizlere teşekkür ederim.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Canan Koç / 4-5 Mart 2017 / Öğretim Görevlisi (51 yaş) / Sivas

Doğduğumuz andan itibaren bedenimize, zihnimize ve ruhumuza yüklenen yüklerden kurtulmak ve özgürleşmek için, bu workshopın diğer workshoplarla birlikte çok faydalı olduğunu düşünüyorum. İnsanın adım adım hafiflemesi, yaşamın tadına varması, her anı hakkını vererek yaşaması muhteşem. Yüklerden kurtulup hafiflemek ve özgürleşmek muhteşem.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Yeşim Özarda / 4-5 Mart 2017 / Doktor (49 yaş) /Bursa

Cinsellik, bolluk bilinci ve para ile tüm hayatım boyunca sorunlar yaşadım. O nedenle bu workshop benim için hem ilgi çekici hem de çok faydalı oldu. Bu konularda yaşadığım farkındalıkları hayatıma uygulamak ve sonuçlarını görmek için sabırsızlanıyorum. İlişkiler konusunda da önemli bilgiler edindim. Hayatımda her anlamda kullanabileceğim bilgiler ve çıkarımlar için çok teşekkür ederim.

 

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Ekin Irmak Yıldırım / 4-5 Mart 2017 / Moderatör (25 yaş) / İstanbul

Konu cinsellik olunca yapılan paylaşımlar da “Aaaa! Bunu bir tek ben yaşamamışım. Yalnız değilim hissini aldım veya insanlar da benim gibi keşfetmemiş dedim. Varlık iççinde nasıl yokluk yaşadığımı, ben, verici bir insanım derken aslından tam tersi olduğumu gördüm. Ne denli saçma sapan tabular olduğunu, sonucunun aynı olduğunu ama herkesin ailesinin farklı tabular verdiğini gördüm, öğrendim. Enerjinin nasıl nesillere aktarıldığını ve bunun bizi ne denli etkilediğini öğrendim. Bolluk bilinci ne demek ve ben nasıl bir “kıtlık içindeyim”i, tabularım nelermiş onları gördüm ve bilincime ters gelen şeylerin aslında bilinçaltımda olduğunu gördüm. Her şey için çok teşekkürler.

 

PİKİ- Bilinçaltı Formatlama / Ziynet Kavaklı / 4-5 Mart 2017 / Gıda Müh. (46 yaş) /İstanbul

PİKİ workshoplarında bugünkü hayatımızı olumsuz etkileyen ve sabote eden olumsuz kayıtların büyük bir kısmından kurtuldum, hayatım olumlu yönde değişti. Olayları algılayışım, tepkilerim, ilişkilerdeki davranışlarım, yaklaşımım pozitif şekilde gelişti. Bu workshopta da ilişkilerde yaşadığım sorunların temelindeki ana fikirleri görme şansım oldu. Tekrar kendimle yüzleştim, bastırıp, hatırlamayı unuttuğum pek çok olayı tekrar yaşadım ve bundan sonraki süreçte bugün bu worksopta yüzleşmem benim için şifa olacak biliyorum. Tıpkı daha öncekiler gibi. Hepinizi çok seviyorum ve şükran duyuyorum. Çok teşekkür ederim.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Asude Atılgan / 17-18 Ekim 2015 / Kredi Değ. Yön. (31 yaş) /İstanbul

Bu eğitim farkındalığımı artırdı. Kendimi sabote ettiğim zamanların, olayların farkına vardım. Yenilendim, özgürleştim. Teşekkürler.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Aydan Yıldırım / 17-18 Ekim 2015 / Denetçi (23 yaş)/İstanbul

Cinselliğimle ilgili en büyük tabumu özgürce ifade edecek kadar beni cesurlaştırdığı için Kuraldışı’na teşekkür ederim. Farkındayım. Değişime adım attım. Dönüşeceğimi biliyorum.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Azmi Delibalta / 17-18 Ekim 2015 / Mimar (59 yaş) /İstanbul

Saim, Nil merhaba,
Daha önce de çeşitli eğitimlerde bulundum ama Kuraldışı’nın ayrıcalığı çok farklı. Burayı kendi yerim gibi benimsemiş durumdayım. Eğitim yolculuğumun en önemli katkılarını aldığımı düşünüyorum. Sizleri ve katılımcıları seviyorum. Hepinize teşekkür ederim. İlk fırsatta yeni eğitimde görüşmek umuduyla…  Hoşça kalın.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Birgül Sipahioğlu / 17-18 Ekim 2015 / Hostes (44 yaş) /İstanbul

Hayatımda hasıraltı ettiğim duygularımın hiç tahmin etmediğim biçimde su yüzüne çıktığı ancak çıktığında, durduğu yerdeki gibi canımı acıtmadığı, tersine gelişimime katkıda bulunduğu, kendime hayretlerle baktığım sürprizlerle dolu bir eğitim oldu. Bu eğitimde hayata bakış açımın, yaşamın hangi evrelerine sirayet ettiği farkındalığını yaşatan başta Saim ve Nil olmak üzere tüm katılımcı arkadaşlarıma şükran duyuyorum. İyi ki varsınız, sizleri çok seviyorum. Sizler sayesinde kendimi sevmeye başlıyor, gelişerek gelişimime devam ediyorum.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Demet Şenol / 17-18 Ekim 2015 / Eğitim Koordinatörü (44 yaş)/İstanbul

Her eğitim gibi bu eğitimde de müthiş farkındalıklar, enerjiler ve paylaşımlar yaşadık. Burada en ufak bir konuşma bile inanılmaz şeyler barındırıyor. Kendine dönmek ve bakış açını genişletmek ise en güzel kazanım. Burayı seviyorum.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Deniz Özgür Yalazan / 17-18 Ekim 2015 / Bankacı (40 yaş)/ İstanbul

Cinsellik gibi tabuların çok olduğu bir konuda doğru bildiğim yanlışları öğrenmek, insanlarla bu konuları açıklıkla ve açık yüreklilikle konuşabiliyor olmak çok güzeldi. Kuraldışı bu konuda bir eğitim düzenlendiği için kendi adıma çok memnun oldum. Yaşam yolculuğumda her anlamda bana rehber olduğunuz için çok teşekkür ederim. Sizi seviyorum.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Dilara Akkuş / 17-18 Ekim 2015 / Bankacı (45 yaş)/ İstanbul

Bu eğitim aldığım üçüncü modül. Kendimle ilk kez yüzleştiğim hele de böyle, kimseyle paylaşamadığımız, çekindiğimiz konularda yüzleştiğim bir deneyimdi ve bu benim için çok özeldi. Nil bana YAŞAM CESURLARI SEVER dedi ve ben cesur olmayı seçtim. Buradaki tüm eğitimler, sadece eğitim değil hayatın DNA’sı. Her kişinin insan olma yolunda kendiyle yüzleşebilmesi ve acılarını, sancılarını, ağrılarını yaralarını sarabilmesi ve insan olarak kimliğini bulup yaşamını devam ettirebilmesi için tek ve gerçek yer burası. Bu duygu ve düşünceler, her eğitimde olduğu gibi üzerinde oturulup süslü cümleler kurmayı düşünmeden, anlık geri bildirimlerdir. Oturup düşünerek yazsam eminim çok daha güzel şeyler yazardım ve düşünün ki burada yazdıklarımdan ben bile etkilendim. Nil ve Saim sizi bugün daha çok seviyorum. yine sayenizde kendimle yüzleşme yolunda ilerliyorum ve sonucu çok ama çok merak ediyorum.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Dilek Seyhun / 17-18 Ekim 2015 / Avukat (28 yaş) /İstanbul

Paylaşımlar bu eğitimde beni derinden etkiledi. Paylaştıkça özgürleştiğimiz, yıllarca acı çekerek tabular içinde yaşadığımız bu hayatta aslında tüm güzellikleri hak edecek kadar değerli olduğumuzu fark etmek, cinsellikle ilgili kendimizi ne kadar sabote ettiğimizi fark etmek hem çok acı verici hem de çok rahatlatıcı bir farkındalık oldu. Hepimizi çok sarstı ve kendimize getirdi. Teşekkürler…

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Hatice Ay / 17-18 Ekim 2015 / Hostes (35 yaş) /İstanbul

Yaşadığım farkındalıklar sayesinde, doğru ve yanlış olan düşüncelerimi görmek ve onları paylaşmak beni özgürleştirdi. Hayatıma, yeni seçimler ve kararlar almama büyük katkıda bulundu. Sevgiler.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / İsmail Kucur / 17-18 Ekim 2015 / Serbest Meslek (42 yaş)/İstanbul

Bilinçaltı Formatlama eğitimi benim için güzel geçti. Kör inanç ve noktalarımı aydınlatmama izin vermeme sebep oldu. Kendimin ne kadar cimri, israf eden, ziyan eden vb. negatif sağlıksız şeylerimin olduğunu görmeme vesile oldu. Kendimle barışıyorum. Sağlıklı gelişim, değişim için gerekli adımları atmayı kabul ediyorum. Sağlıklı şeyleri ertelemek yerine, sağlıksız şeyleri ertelemeyi seçiyorum. Teşekkür ederim.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / M. Kemal Adalı / 17-18 Ekim 2015 / Doktor/İzmit

Diğer eğitimlerdeki gibi ne yaptı etti hayatımın bir alanına dokundu. Bu farkındalığın genel olarak iyileşmeme ve değişmeme katkı sunacağını biliyorum. Sonuçta çok faydalandığım bir eğitim oldu. Çok teşekkürler.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Nesrin Güngör / 17-18 Ekim 2015 / Memur(44 yaş) /Ankara

Piki seviye 1’de öğrendiğim egzersizleri Bilinçaltı Formatlama çalışmasında pekiştirdim. Hayatta her gün kullanabileceğimiz çalışmalar yaptık. İlişkiler, cinselliğe bakış açısı konusunda daha önce yaptığım çalışmaları, Piki uygulayarak deneyimledim. Bu çalışmaların okullarda da verilmesini çok isterim. Küçük yaşlardan itibaren çocukların kendilerini hayat konusunda eğitmelerini sağlar. İlgi ve yardımlarınıza teşekkür ederim.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Neziha Kesmez / 17-18 Ekim 2015 / Emekli (48 yaş) / Adana

Sevgili Kuraldışı ailesine yaşam yolculuğumun en önemli kavşak dönemeçlerinde yoluma ışık olarak doğru yolu bulmama rehber oldukları için teşekkür ediyorum. Işık ve sevgiyle…

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Niyazi Özker / 17-18 Ekim 2015 / Öğretmen (53 yaş) /Bandırma

Eğitim çok faydalıdır. Net paylaşımların varlığı eğitimin etkisini artırıyor. Kişisel yüzleşme gelişimime katkı sağlamıştır.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Ruhşan Çağlar / 17-18 Ekim 2015 / Tekstil Tasarımcısı (46 yaş)/ İstanbul

Her eğitimde kendimle ilgili yeni şeyleri keşfettiğim gibi bu eğitimde de tabularımın ve yaşadığım tecrübelerin benim hayatımı nasıl etkilediğinin farkına vardım. Korkularımın esiri olarak yaşayamam, o zaman benden bir sonra gelen neslime, yani çocuklarıma da faydalı olamam, onları özgür ve özgüvenli bireyler olarak yetiştiremem. Yani her şey geçmişimizde saklı, sır ise bunu nasıl kabullendiğimiz. Bu farkındalıkları yaşamamı sağladıkları için Nil’e ve Saim’e çok teşekkür ederim. Hayatın sana daha çok vermesini istiyorsan, sen de ona daha çok ver.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Selva Damlacı / 17-18 Ekim 2015 / Yönetici Asistanı.(33 yaş) / İstanbul

Kendine ayna tutmaya başlamak için doğru bir seçim olduğunu düşünüyorum.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Sibel Yılmazer / 17-18 Ekim 2015 / Doktor (58 yaş) /Bursa

Yine kuraldışı hafta sonu, yine farkındalık, doyum, mutluluk. Nil ve Saim’e binlerce teşekkür. Hep var olun. Hep bizimle olun.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / T. Bahar Malkoç / 17-18 Ekim 2015 / Yönetici Asistanı (33 yaş) İstanbul

Her yönde farkındalığı arttıran çok etkili bir eğitim. Herkese tavsiye ederim.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Ufuk Kasımoğlu / 17-18 Ekim 2015 / Şirket Sahibi (54 yaş)/İstanbul

Bu benim Yaşam Okulu’nda dördüncü eğitimim. Kendimi keşfetme yolculuğumda bir adım daha ilerlediğimi hissettiğim, kendimle ilgili bir sürü farkındalıklar yaşadığım, yüzleştiğim bir eğitim… Evet, her seferinde ilk günkü heyecanla daha fazla öğrenme amacıyla koştuğum bir yer burası. Hem sağlıklı bir birey olmayı istiyorum hem de buradaki günlerin bitmesini, sona ermesini istemiyorum. Tüm paylaşımlar olağanüstü farkındalıklar kattı yaşamıma. Farklı bakış açıları kazanmamı sağladı. Nil ve Saim iyi ki varsınız. Dünya durdukça sizler de durun. Sizleri seviyorum.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Veli İmam İzgi / 17-18 Ekim 2015 / Aşçı (39 yaş) /İstanbul

Evet ben bu eğitimde cinselliği ne kadar sağlıksız bildiğimi fark ettim ve cinselliği gerçekten bu eğitimde öğrendim. Bendeki psikolojik öfke, suçluluk, depresyon gibi duyguların kökü olduğunu fark ettim. Bolluk bereketle ilgili dengesizliği gördüm, hayatıma nasıl tekabül ettiğini fark ettim. Sevgilerle.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Yasemen Nantu / 17-18 Ekim 2015 / Serbest Meslek (33 yaş)/Ankara

Bu eğitim benim kendimle barışmamın temel taşı oldu. Çok mutluyum burada bulunduğum için… Teşekkür ederim.

PiKi – Bilinçaltı Formatlama / Zehra Balcı / 17-18 Ekim 2015 / Tekstil-Tasarım (47 yaş) / İstanbul

Piki modülü olan bilinçaltı formatlama modülü gelişim yolculuğunda çok büyük farkındalıklara yol açan bir eğitim modülü. Bu eğitim yaşamıma yeni bir pencereden bakabilme fırsatı sağladı. Her geçen gün kendimi daha çok sevebildiğimden ve bütünü görmemde fırsat sunulduğundan dolayı Kuraldışı ailesine çok teşekkürler.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Alev Yamacı Akgün / 3-4 Ocak 2015 / Lojistik (30 yaş) / İzmir

Hiç konuşmadığımız ve hayatımızda olan birçok şeyin aslında konuşulabilen ve güzelleştirilebilen şeyler olduğunu gördüm. Yine bol farkındalık, bol gözyaşlarım ve bol kahkahalarım oldu. İyi ki gelmişim dediğim bir eğitim oldu yine. Kuraldışı demek kendini adım adım keşfetmek, büyümek demek, sevgi demek.__
Nil, Saim, Ömer, Dila, Murat tüm formatlama sınıfı sizi seviyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Ali İpram / 3-4 Ocak 2015 / İşçi (52 yaş) / İstanbul

Bu eğitim de bir önceki Zihinsel Denge eğitimi gibi çok yararlı. Daha doğrusu onun tamamlayıcısı. Bu eğitimde bir önceki eğitimdeki kazancımı daha da geliştirdim ve artı olarak eksik kalan yöntemlerimi tamamladım. Beni kendimi tanıma yolcuğumda bir adım daha ileri götürdü. Burada yaşadığım farkındalıklar için başta Nil’e, Saim, Ömer’e, Dilay’a, Murat’a ve tüm katılımcılara içten şükranlarımı sunuyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Ayfer Gültekin / 3-4 Ocak 2015 / Ev Hanımı (46 yaş) / İstanbul

Her aldığım eğitimde farkındalığım arttı. Benim için önemli bir durumdu.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Aynur Güleaçal / 3-4 Ocak 2015 / Şirket sahibi / İstanbul

Her eğitimi “en güzel eğitim” diye bitiriyorum. İşte bu eğitim bence “en güzel eğitim” Dün gece Kuraldışı ekibinin bana kazandırdıkları nedeniyle hayatımın farkındalığını yaşadım.__
Yaşam enerjimi geri aldım. Kendimle barıştım. Özgürleştim. Senelerdir bu günü bekliyormuşum. Çok teşekkür ederim. Nil-Saim- sizi çok seviyorum. Çok özelsiniz.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Banu Aşık / 3-4 Ocak 2015 / Halkla İlişkiler Uzmanı (39 yaş) / İstanbul

Her balans (formatlama) çalışmasında gözümün önünden bir perde kalktığını hissettim-Bilinçaltı engellerim olmadan hayatımı her bakımdan daha doyumlu yaşayacağıma inancım tam. Pİ-Kİ Duygusal Dengeyi heyecanla bekliyorum. Teşekkürler.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Deniz Irmak / 3-4 Ocak 2015 / Yönetici Asistanı (42 yaş) İstanbul

Bu benim 2. Formatlamaya katılışım. Birincisinde çok yeniydim. Ders sonrası vücudum bunu tekrar __
istedi. Burada olmaktan son derece memnunum. Vücudum, zihnim, kalbim hepsi çok memnun. Sanki kuş tüyü gibiyim.__
Sizlere teşekkür ediyorum. Beni dinlediğiniz, bana kattığınız birçok şey için.__
Şimdi Pİ-Kİ 2’ye gelmeye sabırsızlanıyorum. Hadi hayırlısı. Nelerle karşılaşacağım bakalım. Hazırım Buluşmaya.__
Sevgilerimle,

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Jeyan Venedikli / 3-4 Ocak 2015 / (45 yaş) / İstanbul

Sevgili Kuraldışı,__
Yeni bir eğitimde bizi daha ileriye, değişime, daha iyiye zorlayan cesur tavrınız samimiyetiniz, bilgi ve birikiminizi paylaşmadaki cömertliğiniz için teşekkürler.__
Burada beslendiğimi ve yaşadığımı hissediyorum.__
Sevgiler,

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Sadiye Ateş / 3-4 Ocak 2015 / Avukat (44 yaş) / İstanbul

Bu eğitimin şu an için faydası aralıklı zamanlarda bilinçli veya bilinçsiz olarak rahatsız olduğum kendime ve / veya partnere ilişkin davranışlardan algılanan gerekenleri netleştirme hali. Özellikle hayır / evet çelişkisi benim için özellikle aydınlatıcı oldu.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / A.Tuba Tonbul / 05-06 Ekim 2014 / Doktor (39) / Tekirdağ

Bu eğitimin sadece kendimizin de yapabileceğimiz pratik egzersizlerden ibaret olduğunu sanıyordum. Ancak sevgili Nil ve Saim’in muhteşem hitabetleri, sürpriz oyunlar ve paylaşımlar ile gelen yeni farkındalıklarla başlı başına bir eğitim olduğunu keşfettim. Şimdi her eğitimden sonra söylediğim gibi diyorum ki iyi ki Kuraldışı’nı keşfetmişim! İyi ki varsınız. Sevgili Nil, Saim, Dila ve tüm Kuraldışı ekibi.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Betül Bayramoğlu / 05-06 Ekim 2014 / İç Mimar (?) / İstanbul

Bu eğitim de diğer eğitimler gibi zenginleştiğimi hissettiğim bir eğitim oldu. Eğitimin bana katkılarını şuan tam olarak dile getiremesem de, hayatımın her alanında deneyimleyeceğimi biliyorum. Her şey için teşekkür ederim.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Burak Arı / 05-06 Ekim 2014 / İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı (32) / İstanbul

Cinsellik, bolluk bilinci ve ilişkiler ile ilgili yaşadığım farkındalıklar ve balanslamalar ile gelen özgürleşme duygusu Yaşam Okulu’ndan mezun olduktan sonra yaşadıklarımın en güçlüsüydü. Cinsellik hakkındaki tabularımı, bastırılmış ve unutulmuş deneyimlerimi keşfettiğimde; üstelik bunları tüm katılımcıların önünde paylaştığımda gelen özgürleşme hissinin hazzı orgazm kadar keyifliydi.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Canay Atalay / 05-06 Ekim 2014 / İş Geliştirme Başkanı (33) / İstanbul

Tüm PİKİ’leri ve yaşam Okulu’nu bitirmiş biri olarak, bu formatlama çalışmasına katılmaktan çok mutluyum. Her zaman daha fazla alınacak yol, çözülecek konu ve keşfedilecek aydınlatılacak daha çok iş odam var. Rahatlama, keyif, huzur yeni odalarımla hayata devam edecek yeni ben için umut ve merakla bir defa daha buradan çıkıyorum. Yeni eğitimlerde en kısa sürede tekrar görüşmek üzere. Sevgili Nil, Saim, Dila ve Deniz, yeni arkadaşlarım teşekkürler, sizi seviyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Cenk Dıgdıgoğlu / 05-06 Ekim 2014 / İnşaat Mühendisi (43) / İstanbul

Cinselliğin, ilişkilerin, bolluk bilincinin bilinçaltımızdaki kayıtlarını keşfetmenin şaşkınlığı içindeyim. Hayatım boyunca beni engelleyen inançları ortaya çıkarmak ve onları enerjimizle dengelemek müthişti. Ben bugünden itibaren doyumlu cinselliğimle, olumlu ilişkilerimle, bolluk ve bereket içinde yaşıyorum. Nil, Saim, Dila ve Deniz yine ve yeniden şükranlarımla.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Çağla Demirağ / 05-06 Ekim 2014 / Kimyager (35) / İstanbul

Hayatımızda arka planda tuttuğumuz, bizim için önemli olduğunu bildiğimiz ama itiraf edemediğimiz konuların uygulamalarını yapmak güzeldi. Her uygulamada yeni farkındalıkları yaşamak da güzeldi. Teşekkürler.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Deniz Irmak / 05-06 Ekim 2014 / Yönetici Asistanı (41) / İstanbul

Farkındalıklarım inanılmaz arttı. Bu hafta yaşadığım deneyimler sayesinde geleceğime yön verebileceğim, bunu bilmek bile bana güç veriyor. Herkesin katılıp bu deneyimleri yaşamasını tavsiye ederim. Nil ve Saim sayesinde ben değişiyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Deniz Kadıoğlu / 05-06 Ekim 2014 / Endüstri Mühendisi (26) / İstanbul

Bilinçaltı formatlama eğitimimde gündelik hayatımı etkileyen birçok konu hakkında farkındalıklar yaşadım. Bu farkındalıklardan bir kısmı beni şaşırttı, bir kısmı uzun zamandır hissettiğim ama adını koyamadığım duygularımı tanımamı sağladı. Kuraldışında aldığım her eğitim gibi bu eğitim de beni duygularıma bir adım daha yaklaştırdı. Bir kez daha insanın yapabileceği en keyifli yolculuğun kendine yapacağı yolculuk olduğunu fark ettim.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Eda Yılmaz / 05-06 Ekim 2014 / İnsan Kaynakları Uzmanı ( 32) / İstanbul

Cinsellik, ilişkiler ve bolluk bilinci gibi yaşamımızda en çok yer tutan konuların bir arada yer aldığı mükemmel bir eğitimdi.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Erbil Aydınlı / 05-06 Ekim 2014 / Vurmalı Çalgılar Sanatçısı (40) / Bursa

Yararlı bulduğum bir eğitimdi. Bence açık zihinle, sık sık kendimize çok yakın hissettiğimiz kişilerle uygulamamızda yarar olacağını düşünüyorum.. Katkılarından dolayı Nil, Saim ve Dila’ya içtenlikle teşekkürler, iyi ki varsınız, iyi ki varız.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Feray Karayel / 05-06 Ekim 2014 / İngilizce Öğretmeni (32) / İstanbul

PİKİ 1’i alıp da kendinize bunu armağan etmemeniz düşünülemez. Kapıdan girdiğiniz siz ile çıkıştaki siz arasındaki farkı görmek istiyorsan doğru kapıdasın. Hadi gir içeri…

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Feriha Temizel / 05-06 Ekim 2014 / Anestezi Doktoru (49 yaş) İstanbul

Kuraldışının diğer eğitimlerinde olduğu gibi, bu eğitimde de birçok farkındalık yaşadım. Bu farkındalıklarla birlikte birçok duygu yükümden özgürleştim. Bu eğitimin oluşmasında emek veren Nil ve Saim’e, ayrıca Dila ve Deniz’e teşekkürler. Paylaşımlarıyla katkı sağlayan katılımcı arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Gülşah Şirin / 05-06 Ekim 2014 / Avukat (29) / İstanbul

Önemsemediğim, ertelemeyi düşündüğüm bir eğitime son anda kafama bir şeyler dank ederek geldim. İyi ki de geldim. İyi ki de gelmişim diyorum. İki gün su gibi akıp geçti, verimli egzersizler, paylaşımlar yaptım. Cinsellik, bolluk bilinci ve ilişkiler üzerine yoğunlaştığımız bu 2 günde hepimizin farkına varacağı çok şey var.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Hümeyra Tümer / 05-06 Ekim 2014 / Emekli (57) / Ankara

Merhaba yeni Hümeyra, merhaba yeni dünya hoş geldiniz. Sizleri seviyorum kendimi, seni, herkesi, evreni iyi ki varız, iyi ki varsınız.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / İpek Çelikkalp / 05-06 Ekim 2014 / Hesap Koordinatörü (32) / İstanbul

PİKİ eğitimi sürecinde veya sonrasında inanılmaz bir fark yaratmamı sağladı. Yapılan egzersizler ve aktarılan bilgiler sonrası farkındalıklarım yükseldi. İyi ki almışım bu eğitimi diyorum. Birey olmak yolunda gelişmek isteyenlerin muhakkak almalarını öneriyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Murat Tonbul / 05-06 Ekim 2014 / Doktor (40 yaş) / Tekirdağ

Kendine has apayrı bir çalışmaydı bilinçaltı formatlama. Cinsellik tabularımızın farkına vardığımız ve tek tek yıktığımız, cesurca cinsellikle ilgili paylaşımlarda bulunduğumuz, ilişkilerimizi gözden geçirip, aksiyon yönlerini keşfedip balansladığımız, parayla barışıp, harcamak yerine kullanmayı öğrendiğimiz, muhteşem bir çalışmayı paylaştık. Çok faydalı ve iz bırakan bir meditasyonla adeta hayatımın depremini yaşadım bu çalışmada ve bir kez daha tüm çalışanların bir bütün olduğunun farkına vardım. Sonsuz şükranlarımı sunuyorum iyi ki varsınız.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Okan Aybar / 05-06 Ekim 2014 / ???? (?) / İstanbul

Bir insanın hayatı boyunca sahip olmak isteyeceği ve kişiliğine katmayı hak ettiği özellikler bu eğitimde kişiyle tanıştırılıyor. İnsan farkında olmadığı ihtiyaçlarının bilincine ulaşıyor ve bireysel/kişisel gelişimde hangi noktada olduğunu birinci elden hissederek öğreniyor.__
Eğitmenler süperdi.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Perihan Yoldaş / 05-06 Ekim 2014 / Ev kadını (49) / İstanbul

Yine birçok farkındalığın ortaya çıktığı bir eğitimdi. Bu kadar emek harcanarak verilen bu eğitim gerçekten bizim için bir lütuf. Travmalarımızın, tabularımızın üstesinden nasıl geleceğimizi bize öğrettiler. Nil, Saim ve Dila’ya şükranlarımı sunuyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Sabiha Saylan / 05-06 Ekim 2014 / Stilist (31) / İstanbul

Yine harika bir eğitimin sonuna geldim. 2 gün gibi kısa bir sürede cevabını bulamadığımın nedenler ve niçinler kendiliğinden çözüldü. Müthiş farkındalıklar kazandım. Rahatlamış, özgürleşmiş ve huzur doluyum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Sema Baykara / 05-06 Ekim 2014 / Prof. Doktor (52) / Bursa

Buraya gelmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlıyorum. İki gün önce kapıdan giren halim ile iki gün sonunda buradan çıkan halim arasında büyük fark var. Benim için zorlu olduğunu düşündüğüm bireysel gelişimin yolculuğumda bana el verdiğiniz, bilginizi ve enerjinizi paylaştığınız için size sonsuz teşekkürler. En kısa zamanda tekrar görüşeceğiz.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Serkan Çelik / 05-06 Ekim 2014 / Serbest (19) / İzmir

Çok özel ve çok harika bir eğitim ve çok eğlenceli kendim olma yolunda gidecek çok yolum var. Bu yolda bana katkılarınız ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.. Sevgiler Kuraldışı ailesi Sevgiyle kalın.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Başak Özkal / 29-30 Ocak 2014 / Genel Müdür Yardımcısı (39) / İstanbul

Piki Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları ile düşünme cesaretini bulamadığım tüm hayatımı kısıtlayan inançlarımı/tabularımı konuşmaya başladım. Tabu/sınırlarımda konuştukça, bunları fark ettikçe özgürleşmenin tadını bu eğitimle aldım. Özgürleşme duygusunun yaratıcılığa olan katkısını ise ilk andan itibaren tüm hücrelerimde (bu kodlu bir cümledir, bu eğitime katılırsanız bu cümlemi hatırlayacaksınız!) hissettim. Bu eğitimin etkisi ilk gün akşamı hayatınızdaki insanın ‘‘Sen bugün ne yaptın?’’, ‘‘Sen de bir değişiklik var!’’, ‘‘Ama ne yaptınsa devam et!’’ ile ortaya çıkar ve siz tabu/sınırlarınızdan kurtulduğunuz sürece devam eder…

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Belgin Yavuzlar Türbedar / 29-30 Ocak 2014 / Yönetici (38) / İstanbul

Tam da diğer tüm eğitimler bitti diye üzülürken kendimle tekrar buluştum. Diğer Piki eğitimlerinden sonra geldiğim noktada yepyeni ve berrak farkındalıklar yaşadım. Gözümün önünde duran ama görmeyi seçmediğim, yolumu kapatmasına izin verdiğim duvarlarımla bir kez daha karşılaştım. Tuğlalar yerinden oynadı, heyecanlıyım. Daha güçlü, donanımlı, duyarlı ve esnek hissediyorum. Şimdi her şey daha net. Şükran doluyum. Sizleri tek tek kucaklıyorum. Çok teşekkürler.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Deniz Beykont / 29-30 Ocak 2014 / Pazarlama (31) / İstanbul

Hayallerimize giden yoldaki engellerden şikayet etmek yerine, onların ardında nelerin gizli olduğunu keşfedip, onlardan kurtulmak için henüz daha iyi bir yol bilmiyorum. Bizi çevreleyen sistem, aile, eğitim içimizdeki cevheri çıkartmak yerine onu baskılamak ve karartmak üzerine kurulu. Kendimizin içindeki cevheri gün ışığına çıkarmak ve hayallerimize giden yolu açmak için hepimizin desteğe ihtiyacı var. Kendinize bir iyilik yapın. Bu yolda dik ve güvenle yürümek için gerekli donanımları ve farkındalıkları edineceksiniz.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Deniz Temizkan / 29-30 Ocak 2014 / Yaşam Koçu (40) / Antalya

Yeni tanıştığım aslında kendimi bulduğum katılımcı arkadaşlarımla harika bir deneyimin bitmesinden üzüntüyle beraber garip bir mutluluk duyuyorum. 2 günlük formatlama eğitimiyle bilinçaltı kayıtlarımızı keşfederek bizi sabote eden inançların yerine bizi destekleyen ve ilerleten inanç tohumları ektik. Cesur paylaşımlar, güzel farkındalıklar ve harika arkadaşlıklara vesile olan bu eğitim çok özeldi. Piki 1 eğitiminin devamı olan bu formatlama çalışmaları hayatımızı dengeleme ve yönetme fırsatı yakalamamız için fark yaratacak eminim. Şimdiden yeni bakış açılarına sahip oldum bile. Herkese teşekkür ediyor sevgiyle sarıyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Dila Ertemli / 29-30 Ocak 2014 / Piki Danışmanı (40) / İstanbul

Cinsellik gibi tabu bir konunun rahatça paylaşıldığı ve konuşulduğu güven ortamında kendimden de birçok parça buldum. Cesur paylaşım yapan arkadaşların hissettikleri beni de yüreklendirdi. İnanç cümlelerinin balanslanmasına çok önem veren bir katılımcıydım. Balanslamanın ardından yapılan paylaşımlar daha geniş bir bakış açısı kazandırdı. Teşekkür ederim.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Duygu Gümüşçağlayan / 29-30 Ocak 2014 / Uzman Psikolog (30) / İstanbul

Artık korkmadan sevebiliyorum… İlişki kurmanın hazzını yaşıyorum… Koşulsuz sevgi ve kabulle gelen şükran duygusunun tadını çıkarıyorum… Koşulsuz sevmeyi öğreten, gösteren, yaşatan Nil ve Saim’e şükran duyuyorum. Hem kendimi seviyor hem gelişmeyi seviyorum. Önceden söyleyemediklerimi şimdi güvenle söylemeyi ve beni kısıtlayan düşüncelerden özgürleşmeyi seviyorum. Nil ve Saim, iyi ki varsınız! Varlığınıza şükrediyorum. Daha çok uzun yıllar birlikte olalım, büyüyerek yol alalım ve hep böyle çocuk kalalım… Sizi seviyorum ve sarılıyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Ece Benligiray / 29-30 Ocak 2014 / Genel Müdür Yardımcısı (36) / İstanbul

Mucizeler vardır. Evet mucizeler vardır ve gerçek olabilirler, sen izin verirsen. Ben hayatımda mucizeleri deneyimliyorum şimdi burada. Kendime bile itiraf edemediğim yükleri, dost insanlarla paylaşıp özgürleşmek mucizenin gerçeğe dönüşümünün ilk adımı. Kendindeki mucizeye inanmak, adım adım yaklaşmak harika bir duygu. Her eğitimden sonra kutluyorum kendimi. Her eğitimden sonra daha bir güvende, güçlü ve değerli hissediyorum kendimi. Teşekkürler… İyi ki varsınız… Gerçekten.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Emre Germeyanoğlu / 29-30 Ocak 2014 / Reklamcı (36) / İstanbul

Bu eğitimde geçmişinizle ilgili hatırladığınız ya da hatırlamadığınız anılarınızla yüzleşip özgürleşmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Unutmayın ki özgürleşmediğiniz tüm duygular sırtımızda birer küfedir. Yaşama küfe taşımak için değil, mutlu olmak için geldik. Sevgilerimle…

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Ferhan Erden / 29-30 Ocak 2014 / Görsel Sanatlar Öğretmeni (46) / İstanbul

Bu eğitimle; içimdeki kapalı kapıların açıldığını, kendime ulaşmanın emek istediğini, yargılanmamanın bana hissettirdiği özgürlük duygusunu, bedenimin ne kadar özel olduğunu ve verdiği mesajları yaşayarak öğrendim. Kendimle olmanın yaşattığı mutluluğu gördüm.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Fuat Mert / 29-30 Ocak 2014 / Finans (28) / İstanbul

Hani insanın her şeyin yolunda olduğunu düşündüğü fakat derinlerde bir yerde onarılması gereken bir şeyler var dediği olur ya, oluyorsa işte bu eğitim onun için tasarlanmış. Bilip de farkında olmadığımız, görüp de hiç yokmuş gibi davrandığımız olayları çıkarıp onararak yola devam etmemizi sağlayan süper bir uygulama. Geçmişiyle barışmak isteyen herkes bu yoldan geçip özgürleşmeyi hak ediyor.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Gemma Kopri / 29-30 Ocak 2014 / Eğitmen (60) / İzmir

Piki 1. Modül Zihinsel Denge eğitiminden sonra aldığım bu eğitimle öğrendiğim teknikleri uygulama fırsatım oldu. İlişkiler, Bolluk Bilinci ve özellikle Cinsellik konularında beni sabote eden inançlarımın farkına vardım. Onları değiştirerek hayatıma neler katabileceğimi gördüm. Bugüne kadarki hayatımda beni mutsuz eden, sınırlayan, gelişimimi engelleyen ve tekrar eden kalıplarımı keşfettim. Ve en önemlisi bunların kaderim olmadığını ve değiştirebileceğimi öğrendim. Herkese hayatlarına daha fazla sevgi, doyum ve mutluluk katmaları için öneriyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Gülistan Coşkun Güzelci / 29-30 Ocak 2014 / Güzellik Uzmanı (43) / İstanbul

Evet burası gerçekten herkesin okuması gereken bir yaşam okulu. Kendinizi tanımak için hangi yolda olduğunuzu veya rotanızı daha rahat bulmak için hayatınızı kolaylaştıran bir yer. Ben çevremdeki bütün yakınlarımın katılmasını çok istiyorum. Çünkü hayat onlara da bana da daha kolay olacak. Saim ve Nil iyi ki sizinle tanıştım, iyi ki varsınız. Sevgilerimle…

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Hale Büyükbozkurt / 29-30 Ocak 2014 / Avukat (28) / İstanbul

Karışığım, garip hisler var içimde. Adını koyamıyorum. Farkındalıklar, geçmişin tozlu sayfalarından canlanan anılar… Konu ilişkiler ve cinsellik olunca ‘‘daha yolun başındaymışız meğer’’ duygusu kapladı içimi. Burada duygularını paylaşan, bir sürü geçmiş anısını hatırlayan ve bunları anlatıp özgürleşen arkadaşlarıma bakınca ben neden bunu yapamıyorum, bu hisler niye gelmiyor, duygularım nerede diye sorular soruyorum. Bunu okuyan arkadaş eğer sen de benim gibi duygularını unutmuş ve bastırmışsan burası en azından bu soruyu sorman için sana destek oluyor. Cevabı henüz gelmedi. Bekliyorum. Doğru yerde olduğumu biliyorum!

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / M. Pınar Engin / 29-30 Ocak 2014 /

Ben buraya PİKİ eğitimleri için gelmiştim. PİKİ’leri bitirip gidecektim. Ancak bu muhteşem eğitimlerden sonra bütün diğerlerini aldım ve eğitimlere devam ediyorum. Bugün de Piki 1’in devamı olan Bilinçaltı Formatlama eğitimini bitirdik. Diğerleri gibi yine çok güzel ve yararlı bir eğitim oldu. Bütün eğitimlerini bir bütün ve bir süreç olduğuna inanıyorum. Ancak şimdiden bendeki değişimleri dönüşümü ve bana katkılarını görüyorum. Eğitimlerin hepsinin olduğu gibi Bilinçaltı Formatlama’nın da çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Çok değerli ve katkı sağlayan bir eğitimdi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. ve kendinde güzel değişimler ve gelişmeler görmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Melda Çınar / 29-30 Ocak 2014 / Pilates Trainer (37) / İstanbul

Çocukluğumda yaşadığım olaylarla kendimi yargılıyor ve suçluyordum. Yaşam sevincini yaşamaktan alıkoyarak kendimi cezalandırıyordum. Bildiğim, kendime söylediğim ve söyleyemediğim suçluluk duygularımın gerçek nedenlerini bu uygulamalar sırasında tekrar hatırladım, derinliklerden bulup çıkardım. Artık utandığım, utandırıldığım, uzun süredir içimde tuttuğum sırlarımla yüzleştim ve uygulamaya katılan herkesle paylaştım ve özgürleştim o sırlar hakkında kendimi yargılamaktan, suçlamaktan ve cezalandırmaktan. Öğrendiğim bilgilerle ve egzersizlerle kendimi daha güçlü ve yenilenmiş hissediyorum. Paylaşmak, özgürleşmek iyileşmenin başlangıcı imiş. Herkese teşekkürler.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Mesude Subaşı / 29-30 Ocak 2014 / Emekli (62) / İstanbul

Bilinçaltı formatlama bana çok şey kattı ve bastırılmış duygularımın bedenime ne kadar zarar verdiğini anlamamı sağladı. En güzel olanı ise bu zarar verici duygulardan özgürleşebilmem. Özgürleştikçe aldığım nefesin tadına varabilmem. Bunun için gruptaki bütün arkadaşlarıma, Nil ve Saim’e şükranlarımı sunuyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Nurhan Kürkan / 29-30 Ocak 2014 / Emekli Muhasebeci (52) / İzmir

Seçim yaparak geldiğim, seçimsizliğe yöneldiğim bir yaşamdan, Kuraldışı durağındaki farkındalıklarım ve yeni ‘‘Ben’’, Öz’ünü kucaklamaya, kucaklaşmaya hazır bir ‘‘Ben’’ buldum. Varlığıma ve varlığınıza şükran duyuyorum. Kendimi anlatmaya meraklı ‘‘Ben’’, başkalarını anlamaya odaklı bir ‘‘Ben’’e dönüşüyor. Bugün ve dün ilkleri yaşadık hep beraber. Burada olmaktan ve hepinizden aldığım bir parçamı kabul etmekten, onur duyuyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Selime Sevinçli / 29-30 Ocak 2014 / Hemşire (48) / İstanbul

Geçen hafta bir açılım, farkındalık yaşamıştım. Bu çalışmalarla yeni format atma bilinçaltına yönelik cuk diye oturdu. Ben mucizelere inanıyorum. Evrene de teşekkür ederim. Buradan herkese emeği geçenlere teşekkür ederim.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Serap Saylan / 29-30 Ocak 2014 / Emekli Bankacı (47) / İstanbul

Hayallerimi gerçekleştirmenin mümkün olduğunu, kaderimi belirleme gücünün içimde var olduğunu fark ettim. Kendimi yargılamadan sadece ben olduğum için sevmek, insanları yargılamadan sadece sevmek. Artık yaşadığımı hissediyorum. Hayattayım, hayatı seviyorum. Mutlu olmak mümkünmüş. Hayatı seviyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Sibel Sanlı / 29-30 Ocak 2014 / Gayrimenkul Danışmanı (39) / İstanbul

Hemen hemen hepimizin en azından bir kez bir itirafımız olmuştur itiraf.com’a. bilinçaltı formatlamada, uygulamalarda, değil en yakın arkadaşımıza, dostumuza, bizi hiç tanımayan, hiç görmeyecek insanların olduğu bir mecrada paylaşamayacağımız, bizim bile unuttuğumuz, bilinçaltımızda bir küçücük odaya hapsettiğimiz, kilitlediğimiz, anahtarını da nereye koyduğumuzu unuttuğumuz kötü anılarımızla yüz yüze geldik, onları paylaştık, hafifledik, özgürleştik. __
Bilinçaltı formatlama uygulamaları neden mi önemli? Hepimiz hamamda kese yaptırmayı severiz. Tek başına yapamayacağımızı da biliriz, bunun için bir hamam ve tellak gerekir. İşte burası orası. Uzman bedenimiz. Hamam Kuraldışı. Tellak hem kendimiz hem arkadaşlarımız.:)

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Solmaz Hisar / 29-30 Ocak 2014 / İç Mimar (33) / Ankara

Duvarlar, engeller ve sınırlar olmadan farklı bir iletişim… Kendimle tabularımla yüzleşmemi sağlayan bu eğitim; kendime hayatıma, insanlara ve içinde yaşadığım bu topluma yeni bir bakış açısı kazanmamı sağladı. Kendim olmaya giden bu yolda büyük bir adım daha attığıma inanıyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Solmaz Örücü / 29-30 Ocak 2014 / Emekli (57) / İstanbul

Kendimi bulma yolunda bana ışık olan, yolumu aydınlatan, 56 yıldır biriktirdiğim çöplüklerden arındıran sizlere şükran duygum her geçen gün artıyor. İyi ki varsınız. Sizin yardımlarınızla, yol göstericiliğinizle yolu aydınlanan insanlar çoğalsın diliyorum. İyi ki varsınız. Sizleri seviyorum.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Tuba Bal / 29-30 Ocak 2014 / Yangın Danışmanı (34) / İstanbul

Piki ile bilinçaltı formatlama eğitiminin ilkini yaşamanın kendim için büyük bir şans olduğunu biliyorum. Eğitim benim özgürleşmemi, kendime olan güvenimi arttırdı. İç sesimle kendimi dövdüğüm olumsuzluklardan özgürleşmemi sağladı. Cinsellikte yarattığım tabularımdan arındım. Kendimi değerli ve huzurlu hissediyorum. Kendinizle barışmanız için sizlere de bu eğitimi öneriyorum. Sevgilerimle.

Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları / Tuba Öztek Çakıro / 29-30 Ocak 2014 / Yönetici Ortak (41) / istanbul

Bilinçaltı Formatlama eğitimi egzersizlerle daha güzel bir eğitim. Bilinçaltımızdaki birçok sorunun cevabını alabildik. Formatlama yaparken sorun olan yerde sorunu giderme çalışmalarına inanarak katıldım. Beni en umutlandıran kısmı 1,5 yaşındaki bebeğime nasıl bir anne olabileceğim oldu. İlerleyen eğitimlerle ilgili bir merakım da var. Katılmayı istiyorum. Teşekkürler.