Sıradışı Girişimcilik Becerileri

Eğitmen: E. Aysan Doğaner

Sıradışı Girişimcilik Becerileri / Cenk Bayramoğlu / 17-18 Ekim 2015 / (41 yaş)/İstanbul

Oldukça yoğun ve bilgi bombardımanı ile dolu bir eğitim oldu. Kavram ve terimlerin öğrenilmesi çok zaman aldı. Ancak 2 günlük bir eğitimde daha iyisi olamazdı sanırım. Fiziksel ortam, ders aralarının uzunluğu, eğitmenin yetkinliği iyiydi. Kitaplardan ve internetten incelemem gereken birçok konu hakkında bilgi sahibi oldum ve notlarımı aldım. Teşekkürler.

Sıradışı Girişimcilik Becerileri / Cenk Dıgdıgoğlu / 17-18 Ekim 2015 / İnşaat Yük. Mühendisi (44 yaş) /İstanbul

Girişimciliğin temel prensiplerini, püf noktalarını, ana hatlarını anlatan özel bir eğitimdi. Her detayı başlı başına bir eğitim konusu olacak, çağımızın en gözde konularından girişimciliği çeşitli video ve tablolarla besleyerek aktaran, iki günün kesinlikle yetmediği heyecanlı ve doyumlu bir eğitimdi. Aysan hocamıza çok teşekkürler

Sıradışı Girişimcilik Becerileri / Ercan Akkaş / 17-18 Ekim 2015 / Mimar (44 yaş)/İstanbul

Bence faydalı bir eğitim. Sadece ticari hayata ya da katma değer üzerine yaptığımız ya da yapacağınız işe ilişkin değil, hayata daha bütünsel olarak bakılmasına ilişkin bir bakış açısı geliştiriyor.

Sıradışı Girişimcilik Becerileri / Eylül Temiz / 17-18 Ekim 2015 / Avukat (45 yaş)/İstanbul

Aysan Bey cesareti ve bilgi birikimi ile etkileyici bir eğitmen/danışman. Teşekkür ederim.

Sıradışı Girişimcilik Becerileri / Mukaddes Yıldız / 17-18 Ekim 2015 / Eczacı (52 yaş)/İstanbul

Çağımız sistem çağı. Aklınıza gelen her birliktelik, aile, kuruluşlar, kurumlar, işletmeler sistem olmadan yürümüyor (sağlıklı yürümüyor). Bir girişimcinin sistem oluşturmadan başarılı olması mümkün değil. İş modeli oluşturmadan işe koyulmak hüsranla sonuçlanmakta. Teşekkürler Aysan Bey. (Kendi adıma kafemi devretmemin doğru karar olduğunu anladım. Bunu anlamak zaten başlı başına mükemmel, paha biçilemez.)

Sıradışı Girişimcilik Becerileri / Murat Ertemli / 17-18 Ekim 2015 / Broker Gnl.Mdr.(53 yaş)/ İstanbul

Bu eğitim; girişimcilik konusunda netleşmemi ve geçmişte yaptığım hataları görmemi sağladı. Bir yandan doğrularımdan emin olurken, diğer yandan yanlışlarımla yüzleştim. Girişimcilik doğal bir yetenek olabilir ama geliştirilebilir olması beni heyecanlandırdı. Öğrendiklerimi işletmelerimde uygulamak ve bu yeni bakış açısıyla işletmemi tekrar gözden geçirmek için sabırsızlanıyorum. Aysan Doğaner’in bilgi birikimi ve araştırmacı kimliği de bana ayrıca ilham oldu. Tüm emekleri için teşekkür ederim.

Sıradışı Girişimcilik Becerileri / Sultan Öztoprak / 17-18 Ekim 2015 / Karel Elektronik (36 yaş)/İstanbul

Eğitimde, bilmediğim birçok yeni kavramı duydum ve farklı hikâyelerle açıkçası ufkumun genişlediğini düşünüyorum. Bu eğitim sayesinde girişimcilikte hem cesur, özgün bir o kadar da detaylı ve analiz yapmam gerektiğini anladım. Bu benim için önemli çünkü ileride temellerini atacağım iş kurma fikrim ile ilgili dikkat etmem gereken noktaları, açıkları gördüm. Eğitmenimiz Aysan Bey’e hazırladığı eğitim içeriği için teşekkür ediyorum.