Eğitim beklentilerimi karşılamakla kalmadı, beklentilerimden fazlasını karşıladı. İçimdeki bambaşka dünyayı keşfetmemi sağladı. Sevgili Nil´in enerjisiyle süslendim. Kendimi gerçekten sevmeyi, hayatı gerçekten yaşamayı öğrendim. 32 gün olmasına rağmen tadı damağımda kaldı. Hayatımın en verimli ve en doyumlu dönemini yaşıyorum.

Yeni alışkanlıklar kazandım. Artık her gün ortalama 40 dakika yürüyüş yapıyorum. Sağlıklı besleniyorum. Kitap okuyorum. Eğitim süresinde 4,5 kitap bitirdim. Her gün sabah uyandığımda ve yatmadan hemen önce meditasyon yapıyorum.. Daha rahat uyuyor gün içerisinde daha farkındalıkla yaşıyorum. Olayları stresle karşılamak yerine sakinlikle çözüm arıyorum. Zihnimi hissediyorum. Zihnimi susturabiliyorum. Mesleki olarak yazar olma yolunda ilerlerken gündelik hayatıma da yazarlığı kattım ve artık her şeyi yazıyorum. Sabahları proaktif sabah rutinimle uyanıyorum. Gün ister istemez güzel oluyor. Kendine zaman ayırmak ne kadar önemliymiş. Kendiyle insan ne kadar kalabalıkmış. Cilt problemlerim ve yüzümle oynama gibi kötü bir alışkanlığımdan çaba harcamadan özgürleştim. Sağlıklı beslenmeyle birlikte gelen su içme ve meşrubatlardan tamamen özgürleşme sonucunda diğer sağlıklı alışkanlıklarımla da kaçınılmaz bir sonuçtu zaten. Ama her şey bir yana kendime zaman ayırmak yani, kendimi sevmek, kendimle ilgilenmek alışkanlığı kazandım. Kendimi seviyorum. Bu benim gündelik alışkanlığım artık. Nil senin ve biraz da benim sayemde. Hem sana hem kendime teşekkür ederim.

Eğitimde edindiğim bilgilerle alışkanlıklarıma yenilerini eklemeye başladım bile. Bir reklamcı olarak biliyorum ki her zaman en etkili reklam kulaktan kulağa reklamdır. Hayatımda yaşadığım en iyi deneyimin reklamını yapmamak ayıp olurdu zaten. Herkesin ama herkesin Nil ile tanışması için elimden ve yüreğimden ne geliyorsa yapacağım. Hatta patronumla görüştüm ve bütün şirkete toplu bir eğitim verilmesi üzerine Nil ve Saim´i tavsiye ettim. Umarım olumlu geri dönüş alabilirim.

Nil, sevgiyle hep hayatımda ol.