Eğitimden beklediğimden fazlasını elde ettim.

Yeni alışkanlıklar kazandım, eğitime gelirken üç alışkanlık edinmek hedefim vardı. Bunlara bir tane daha ekledim. Bugün hayatıma girdiklerini hissediyorum. Yazmak, edinmek istediğim bir alışkanlık değildi, önemini bilmeme rağmen ihtiyaç hissetmiyordum. Bir anda karar verdim Aksatacağımı düşünüyordum ama istikrarlı bir şekilde devam ediyorum. Bana en önemli katkısı içsel konuşmalarımı azaltması oldu. Kafamın içinde bir sürü konuda kendimi didikliyorum ve bu beni çok yoruyor. Şimdi kendimi didiklerken yakaladığımda; susmayı seçiyorum ve defterime yazıyorum. Ruhen kendimi iyi hissediyorum. Ben beni mutlu ediyorum…

Eğitimde edindiğim bilgi, yöntem ve meditasyonları tekrar tekrar kullanarak, yeni alışkanlıklar edinebileceğimi var olan ve değiştirmeye ihtiyaç duyduğum alışkanlıklarımı değiştirebileceğimi biliyorum. Burada edindiğim içgörünün kendime yaptığım çetin yolculukta diğer Kuraldışı workshoplarında olduğu gibi elimi tutacağının derin idraki içindeyim.

Eğitimi hararetle yakın çevreme, arkadaşlarıma, herkese tavsiye ederim.

Nil yine yapacağını yaptı. Hem canlı yayınlar, hem meditasyon hem de motivasyon videoları ile olayı köpürttü. İyi de yaptı. Aynen dediği gibi ” Kendime Hoş geldim”