Yaşam Okulu Paketi

İnsan kurallara sığmaz.

 

 

 

 

 

YAŞAM OKULU PAKETİ’NDE YER ALAN EĞİTİMLER:

 1. NLP (4 Gün)
 2. Etkisel İletişim (4 Gün)
 3. Doyumlu İlişkiler (4 Gün)
 4. Özsaygı (4 Gün)
 5. Amaç Belirlemek ve İnisiyatif Alabilmek   (4 Gün)
 6. Yüzleş Kucaklaş Özgürleş (6 Gün)
 7. Gölgelerden Aydınlığa (6 Gün)
 8. PiKi Seviye 1: Zihinsel Denge (4 Gün)
 9. PiKi Seviye 2: Duygusal Denge (4 Gün)
 10. PİKİ Seviye 3: Ruhsal Denge (6 Gün)
 11. Minik Adımlar Büyük Kazanımlar – Online (32 gün)

 

SÜRE: 78 gün

EĞİTİMLERİN TOPLAM FİYATI: 47750 TL + KDV
PAKET FİYATI % 25 İNDİRİM: 35812,5 TL + KDV

EĞİTMENLER: Nil Gün, Saim Koç

Günümüzün dünyası, insanı karmaşa ve baş döndürücü bir yaşam temposuyla kuşatıyor. Sinirlerimiz gerildikçe geriliyor. Algı bombardımanına, akıp giden zamana ayak uyduramama endişesine karşı imajlar yaratıp ardına sığınıyoruz. Biz ne kadar incinmeye açıksak o kadar kalın tuğlalarla örüyoruz savunma duvarlarını. Duvarlar yükseliyor. İnsan kendine yabancılaşıyor… Verimsizleşiyor, sevgisizleşiyor, tükeniyoruz.

İşte Yaşam Okulu bu süreçte önem kazanır. Amaç, insanın kendisine daha fazla yabancı kalmamasıdır. Özüne dönmesidir. İç dünyasını, duygularının dilini, o güne dek boyun eğdiği koşullanmaları görüp öğrenmesidir. İnsanın – tanıdıkça – kendisiyle barışması; düşünce, duygu ve davranışlarında tutarlı olmasıdır.

Kişi, gücünü, olmadığı bir şeyden, oynadığı rollerden almaya bir son verip kendi doğasıyla bir olduğunda; dışı, içini yansıttığında, o güne dek hayata geçirmediği yeteneklerini kullanmaya başlar; güçlenir, esnekleşir, etkin bir birey haline gelir ve özgürleşir.

Kurduğu ilişkiler acı veren bağımlılık ilişkileri olmaktan çıkar. Sevgi ve seçimliliğe dayanmaya başlar. Gündelik yaşamın karmaşası değişmese de bireyin buna tepkisi değişir. Dışsal koşullar yıpratıcı etkisini büyük ölçüde kaybeder. Kendisini gerçekleştiren birey, ulaştığı iç barışla fırtınanın orta yerinde, sakin limanı nerede bulacağını artık bilir.

İnsanlar iyi bir meslek sahibi olmak için yirmi seneye yakın okula giderek, bunun yanı sıra sınavları geçmek için çok sayıda kursa giderek üniversiteyi bitiriyor. Oysa mesleki doyum insanın yaşamdan aldığı doyumun sadece yüzde on beşini oluşturur. Doyumun yüzde seksen beşi ise fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal sağlığımız ile yaşamı dolu dolu yaşayabilme cesaretinden ve keyfinden gelir. Sevdiğimiz ve sevildiğimiz bir yaşam partneri, sıcacık dostluklar, geliştirici sosyal ilişkiler, hobiler, kaliteli eğlence anlayışı, estetik, sanat, huzurlu ve doyumlu bir hayatın özüdür.

Yaşam Okulu, hayatımızın yüzde on beşine değil, yüzde yüzüne yönelik 44 günlük bir workshop programıdır.

Bugüne kadar mutsuzluklara, hastalıklara, sağlık sorunlarına, çekilen acılara, alışveriş, alkol, yiyecek gibi bağımlılıklara, mutlu olmak için satın aldığınız nesnelere ne kadar zaman ve para ayırdığınızı düşünün.

Yaşam Okulu’na katılmak ömür boyu “kârlı” çıkacağınız bir yatırımdır. Tek bir hayatımız var. Ve hayat çok kısa. Kendinizi kazanmak için kendinize 46 gün ayırın. Hayatınızı bilinçlice, haz duyarak yaşamak için kendinize 46 gün ayırın.

NOTLAR

 • Yaşam Okulu paketinde yer alan workshoplara dört workshop (Kendinizle Yüzleşin, Gölgelerden Aydınlığa, PiKi Seviye 2: Duygusal Denge, PİKİ Seviye 3: Ruhsal Denge ) hariç dilediğiniz workshoptan başlayabilirsiniz.
 • “Kendinizle Yüzleşin” ve “Gölgelerden Aydınlığa” eğitimlerine katılabilmek için öncesinde aşağıdaki Yaşam Okulu eğitimlerinden en az ikisine katılmış olmanız gerekmektedir:

          – NLP

          – Etkisel İletişim

          – Doyumlu İlişkiler

          – Özsaygı

          – Amaç Belirlemek ve İnisiyatif Alabilmek

 • “PiKi Seviye 2: Duygusal Denge” eğitimine katılabilmek için öncesinde “PiKi Seviye1: Zihinsel Denge” eğitimine katılmış olmanız gerekmektedir.
 • “PiKi Seviye 3: Ruhsal Denge” workshopına katılabilmek için öncesinde “PiKi Seviye 2: Duygusal Denge” workshopına katılmış olmanız gerekmektedir.
 • Workshopları paket olarak alabileceğiniz gibi dilerseniz tek tek de alabilirsiniz.

U Y A R I

Kuraldışı Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Eğitimlerimizi paket olarak almanız halinde paket fiyatı üzerinden %25 indirim, ayrıca Bonus ve Maksimum karta 12 ay taksit, diğer anlaşmalı banka kartlarına 6 ay taksit imkânından yararlanırsınız.

Daha fazla bilgi için:

(Hafta içi 09:00 – 18:00 arasında)

Tel : 0216 449 98 05 (pbx)

GSM: 0533 315 55 90

Mail: kuraldisi@kuraldisi.com

 

Banka Bilgileri:

Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.
Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.
Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29
Hesap No:443/6200329