Fark Yaratan Sunumlar (Online)

 

Yapacağınız bir sunum ile kariyerinizi
rezil veya vezir edebilirsiniz. Ama aslında
böyle bir durumda üçüncü bir seçenek daha var:
İyi sunum yapmak için kendinizi geliştirmek.

 

EĞİTMEN: Alper Rozanes
EĞİTİM TARİHİ: 
SÜRE: 4 gün
SAAT: 20:30 – 22:30  (Zoom Aracılığıyla CANLI YAYIN)

 

Tel : 0216 449 98 05 (pbx)
GSM: 0532 205 55 71
Mail: kuraldisi@kuraldisi.com

Eğitimin Amacı

Sunumlar, özellikle iş yaşamında en çok kullanılan iletişim araçlarından biri olmaya devam ediyor. Toplantıların ayrılmaz parçası, uykusuz uzun gecelerin nedeni, etkinlik konuşmalarının neredeyse olmazsa olmazı…

Yakın zamanda çok radikal değişiklikler olmadığı sürece, sunumlar bir süre daha yaşamımızın, özellikle de iş hayatımızın önemli bir parçası olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Ancak çoğu kez bir sunum dinlemek  bizim için yeni bir şeyler öğrendiğimiz deneyimler olmak yerine sürekli esnediğimiz, nezaketen dinliyor gibi göründüğümüz ve saatin bir türlü geçmek bilmediği deneyimler haline dönüştü.

Bu eğitim programını incelediğinize göre, sunumlar sizin de hayatınızda bir şekilde yer alıyor. Belki her gün sunum yapıyorsunuz, belki de iki hafta sonra yönetim kurulunun karşısına ilk defa çıkıp kendinizi göstermeniz gerekecek. Fakat yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden dolayı, maalesef büyük ihtimalle karşınızdakilerin sıkılacaklarını düşündüğü bir ortamda yer alacaksınız. Bu yüzden, yaklaşan bir sunum öncesi zor bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz:

  1. Bilindik şekilde sunum yapıp herkesi sıkmak veya
  2. Tam hâkim olmadığınız yeni bir şeyler deneyip büyük bir risk almak.

Yapacağınız bir sunum ile kariyerinizi rezil veya vezir edebilirsiniz. Ama aslında böyle bir durumda üçüncü bir seçenek daha var: İyi sunum yapmak için kendinizi geliştirmek. Böylelikle, yaklaşan bir sunumu muhteşem bir kariyer yükseltme ya da iş geliştirme fırsatına dönüştürebilirsiniz.

Neden Bu Eğitime Katılmalısınız?

Yaptığınız her sunum kendi alanınızda yükselmek için değerli bir fırsattır. Bazılarımız bu fırsatı harcıyoruz. Ama bu fırsatı değerlendirenler, konuşmaları bittikten yıllar sonra bile akılda kalmaya devam ediyor. Biz sizi bu ikinci grupta yer almaya davet ediyoruz. Ama bunun için emek ve çaba gerekiyor. Bu eğitim de zaten sizi bu konuda geliştirmek için oluşturuldu.

Eğitimde Neler Öğreneceksiniz?

Bu eğitim programı, başarılı bir sunumu meydana getiren üç temel unsur üzerinden kurgulandı. İçerik, Tasarım ve Sunuş.

  1. İÇERİK Bölümünde; Sunumu yapacağınız dinleyicileri odağına alan, onlarla kişisel bir bağ kurmanızı sağlayacak ikna edici içeriği oluşturmayı öğreneceğiz.
  2. TASARIM Bölümünde; Hazırladığımız içeriği aktarırken bize destek verecek, sade ama etkili slaytlar tasarlamayı öğreneceğiz.
  3. SUNUŞ Bölümünde; Gerekli hazırlığı ve provaları yapmayı, insanların karşısına çıktığımızda, fikirlerimizi güçlü ve ikna edici bir şekilde aktarmayı öğreneceğiz.

Eğitim Sonunda Neler Olacak?

Ofis veya ofis dışındaki yaşamınızda sunumlar yapıyorsanız, bu eğitimde anlatılanları uygulayarak iletişim gücünüzü artırabilir ve daha etkin bir konuşmacı olabilirsiniz. Karşınızdakiler sizi çok daha net anlayabilirler. Kısaca, hayatınız daha kolay bir hale gelir.

Not: Katılımcıların uygulamalı kısımları birebir takip edebilmeleri için kendi bilgisayarlarının ve sunum programlarının olması gereklidir.

Satın Al

U Y A R I
Kuraldışı Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

 

 

 

Banka Bilgileri:

Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.
Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.
Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29
Hesap No:443/6200329

Fark Yaratan Sunumlar (Online) Açıldığında Bana Haber Ver

Tercih Ettiğiniz Eğitim

9 + 4 =