Minik Adımlar Büyük Kazanımlar

MİNİK ADIMLAR BÜYÜK KAZANIMLAR
ONLINE EĞİTİM

İrade ve Motivasyona İhtiyaç Duymadan
Yeni Alışkanlıklar Kazanmak

EĞİTMEN: Nil Gün

WORKSHOP BAŞLANGIÇ TARİHİ: 16 Mart 2021
WORKSHOP BİTİŞ TARİHİ: 16 Nisan 2021
SÜRE: 32 Gün (16-17-23-24-30-31 Mart – 06-07-14-16 Nisan 2021 tarihlerinde zoom aracılığıyla 20.30- 21.30 arasında 10 canlı yayın, diğer günler 10-15 dakika süren bant yayın, mini meditasyonlar ve yazılı materyaller eşliğinde eğitim.

WORKSHOP FİYATI: 2400 TL + KDV
%25 AVANTAJLI FİYAT: 09 Mart tarihine kadar: 1800 TL + KDV

Tel: 0216 449 98 05 (pbx)
GSM: 0532 205 55 71
Mail: kuraldisi@kuraldisi.com

İçerik:

Ne sahip olduğun para, ne kimleri tanıdığın, ne şan ne şöhret ne de konum hayat başarısını ve doyumunu getiriyor.  ALIŞKANLIKLARIN hayat başarını ve hayat kaliteni oluşturuyor.

Alışkanlıkların düşüncelerini, davranışlarını, sen farkında bile olmadan SENİNLE İLGİLİ olan her şeyi hatta komşunla nasıl iletişim kurduğunu bile etkiliyor.

İnsanın genel mutluluk seviyesi dışsal nedenlere, yaşadığı deneyimlere bağlı olarak geçici süreler içinde artış veya azalış gösterse de hayatı boyunca belli bir set noktası seviyesinde süreklilik arz eder. Yani herkes hayatında geçici iniş çıkışları yaşasa da kendi mutluluk set noktasına geri döner. Ama bu set noktasının da değiştirilmesi mümkündür. Nasıl mı? Alışkanlıklarımızı değiştirerek.

Kazanım:

Bu eğitimde;

  • Özdisiplin kazanma konusunda önemli bir yol alıyor olacaksın.
  • Yeni alışkanlıkları kolaylıkla hayatına katmanın dört basamaklı sistemini öğreneceksin.
  • Seni sabote eden motivasyon düşüklüğünü ve irade yetmezliğini aşmayı öğreneceksin.
  • Sağlıksız alışkanlıkların üstesinden nasıl geleceğini öğreneceksin.
  • Kalıcı değişim için hangi anahtar alışkanlıkları kazanacağını öğreneceksin.

Düşük motivasyona sahip olsan bile…
Çabuk pes eden yapıya sahip olsan bile…
Kronik yorgunluktan mustarip olsan bile…
Değişebileceğine dair umutların çok zayıf olsa bile…
Hatta depresyonda olsan bile… Bu eğitim sana iyi gelecektir.

Özetle; Kendini yenilemek ve geliştirmek için, hayatını iyileştirmek için yararlı alışkanlıklar edinmeye ve sağlıksız alışkanlıklardan özgürleşmeye varım, diyorsan bu eğitim senin kendine vereceğin en değerli armağan olacaktır. İyi ki bu eğitimi almışım, diyerek kendine teşekkür edeceksin.

 

U Y A R I
Kuraldışı Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Satın Al  Katılımcı Görüşleri Videolar

 

Önceki Meditasyon Videolarına Ulaşmak İçin Tıklayın (Sadece Eğitimi Bitirmiş Katılımcılar Üye Girişi Yaparak Ulaşabilir)

 

Eğitimlerimizi paket olarak almanız halinde paket fiyatı üzerinden % 35 indirim, ayrıca World, Bonus ve Maksimum karta 12 ay taksit, Finansbank ve HSBC kredi kartlarına 6 ay taksit imkânından yararlanırsınız.

Banka Bilgileri:

Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.
Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.
Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29
Hesap No:443/6200329