Çakra – Aura ve Hayat Renginiz (PiKi İleri Seviye – Bütünsel Kinesiyoloji)

 

Katılım için ön koşul: Bu workshopa katılmak için,
öncesinde Ruhsal Denge (PiKi) workshopını almış olmanız gerekir.

 

EĞİTMENLER: Nil Gün, Saim Koç
EĞİTİM TARİHİ:
SÜRE: 4 gün
SAAT: 10.00-17.00

 

Tel : 0216 449 98 05 (pbx)
GSM: 0532 205 55 71
Mail: kuraldisi@kuraldisi.com

İçerik:

Hayat bir renk harmonisidir. Her birimiz bu dünyaya farklı renk frekanslarıyla geliyoruz. Dünya insanı rengarenk.

PiKi Bütünsel Kinesiyoloji’nin bu modülü enerji merkezlerimiz ve süptil enerji bedenlerimizle ilgili ezoterik uygulamaları içeriyor.

Çakra

Çakra Sanksrit dilinde “enerji tekerleği “anlamına gelir. Çakralar bedenimizin enerji merkezleridir. Bu enerji merkezlerinden dağılan Yaşam enerjisi ile hayatı deneyimleriz. Bedenin dikey orta çizgisi üzerinde bulunan yedi çakranın her birinin enerjisi, işlevi ve yarattığı deneyim skalası farklıdır. Her çakra bedende belirli kanalsız hormon bezleriyle bağlantılı çalışır. Her çakranın farklı bilgiler ve kayıtlar içeren yedi katmanı vardır. Bu katmanların işlevlerini anlamak ve üzerlerinde çalışmak, çok daha derin duygusal/ ruhsal/ fiziksel iyileşmenin de yolunu açar.

Aura
Aura, fiziksel bedenimizin etrafını sarmalayan enerji bedenimizdir. Aura bir bakıma “uzay elbise”mizdir. Auramızın genişliği, dokusu ve renkleri sağlığımız, kendimizi tehlikelerden koruma, çevremizi etkileme ve dış dünyayla bağlantı kurabilme yetimiz ve hayat misyonumuz hakkında bize bilgiler sunar. Zayıf aura alanı, bizi hastalıklara daha dayanıksız hale getirir. Güçlü aura, sağlıklı, dayanıklılık gücü yüksek ve etkisel bir yaşamın göstergesidir.

Auralarımız da katman katmandır. Auranızda değişik renk katmanları vardır. Bu katmanlardan bazılarının renkleri günlük duygusal ve sağlık durumumuza göre, hayatınızda olup bitenlere göre değişkendir. Aura renklerinizi bilmek, kendinizi tanımak ve iç dünyanızda olup bitenleri bedeninize ve hayatınıza yansımadan önce bilince çıkarmanız açısından önemli bir teşhis ve farkındalık aracıdır. Her aura katmanı test edilebilir ve üzerinde güçlendirme çalışması yapılabilir.

Hastalıkların henüz tezahür etmeden önce aurada olan renk değişiklikleri aracılığıyla önceden teşhis edilerek önlem alınması, tıbbın güvenilir bir teşhis aracı olarak yakın gelecekte yerini bulacaktır.

Hayat Renginiz

Auralarımızın katmanları olan renk bantları rengarenktir ve renkler sürekli değişir. Ama biri var ki, doğumdan itibaren ömür boyu aynı renk olarak kalır.. Bu katmana “hayat rengi” diyoruz.

Hayat renginiz, “ömür” denen süre içinde yani yaşam yolculuğunuzda alacağınız temel derslerin ve zorlukların müfredatını belirler. Alacağımız dersleri kendimiz seçeriz. Bu derslerin belirlenmesi bir üniversiteye kaydolmak gibidir. Uzmanlaşmak istediğimiz ve hatta istemediğimiz alanları belirler ve uzmanlaşacağımız alana uygun derslere kaydımızı yaptırırız.
Hayat renginiz, ruhunuzun aynasıdır. Hayat renginizi bilmek, hayat amacınızı ve yolunuzu bilmek konusunda size yol gösterir.

Kazanım:

Bu eğitimde, çakralarınızın ve çakra katmanlarının işlevini ve düzgün çalışmalarını sağlayacak uygulamaları, aura alanınızı genişletmeyi öğrenecek ve hayat renginizi tespit ederek hayat yolculuğunuzu daha anlamlı kılacaksınız.

 

U Y A R I
Kuraldışı Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Çakra - Aura ve Hayat Renginiz Eğitimi Açıldığında Bana Haber Ver

Tercih Ettiğiniz Eğitim

3 + 11 =

 

Banka Bilgileri:
Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.
Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.
Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29
Hesap No:443/6200329