Beş Element ve Şifalı Dokunuşlar (PiKi İleri Seviye – Bütünsel Kinesiyoloji)

 

Katılım için ön koşul: Bu workshopa katılmak için, Meridyen Terapisi (PiKi) workshopını almış olmanız gerekir.

EĞİTMENLER: Nil Gün, Saim Koç
EĞİTİM TARİHİ:
SÜRE: 4 gün
SAAT: 10.00-17.00

EĞİTİM FİYATI:

 

Tel : 0216 449 98 05 (pbx)
GSM: 0532 205 55 71
Mail: kuraldisi@kuraldisi.com

İçerik:

Eski zamanlarda doğa insanların öğretmeniydi…Antik dönemlerde Çinli düşünürler, bilim insanları, hekimler doğada spesifik ve mükemmel bir döngü olduğunu ve bunun hem doğa hem insanlar üzerindeki etkilerinde bir patern oluşturduğunu gözlemişti. İnsanla doğa arasında bir bağ vardı.

Beş element sistemi birkaç bin yıl önce keşfedildi. Ve iki bin yıl önce Çinli hekimler tarafından “Sarı İmparatorun Klasik Tıp Kitabı” olarak yazılı hale getirildi. Çinli doktorlar her bir insanın farklı sağlık durumu ve sağlık sorunları paternleri olduğunu gözlemledi. Bu paternlerin haritasını çıkardılar ve beş spesifik patern, element, tip, döngü tanımladılar. Aynı patern doğada da vardı. Hayatın beş ritmi.

Beş Element döngüsü hem ilişkileri hem de bireysel sağlık sorunlarını anlamakta doğanın kurallarını insan hayatına yansıtıyordu. Bu beş ritm, farklı vibrasyonlarda su Tahta, Ateş, Toprak ve Metalin özelliklerini sergiliyordu. Doğadaki her olay, mevsimler, yönler, iç organlar, duygular, renkler, sesler, tat, doku gibi duyular ve vücut sıvıları da Beş Element ile bağlantılıydı.

5 Element tüm hayatı şekillendiren doğal enerjilerdir. Aynı elemente mensup insanların yürüyüşleri, konuşma, iletişim kurma, çalışma, ebveynlik tarzı, yetenekleri, temel eğilimleri, hatta sağlık sorunlarında bile tesadüf olamayacak kadar çok ortak noktalar vardı. Elementler insanların enerjetik profillerini yansıtıyordu.

Kazanım:

  • Bu eğitimde kendinizin ve sevdiklerinizin elementlerini öğrenecek ve enerji yapınızı kişisel eğilimlerinizi, neyi nasıl ve hangi duygusal dürtülerle yaptığınızı daha iyi anlayacaksınız.
  • Sağlığa, hayata, kendinize ve sevdiklerinize bakış açınızda paradigma değişimi yaşayacaksınız.
  • Katılımcılar tarafından “anlatılmaz yaşanır” diye tanımlanan Beş Element uygulamalarının devasa boyutlarını ve etkielerini siz de deneyimleyeceksiniz.

 

U Y A R I
Kuraldışı Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Beş Element ve Şifalı Dokunuşlar Eğitimi Açıldığında Bana Haber Ver

Tercih Ettiğiniz Eğitim

8 + 1 =

 

Banka Bilgileri:
Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.
Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.
Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29
Hesap No:443/6200329