Aile ve İlişkiler Koçluğu

AİLE VE İLİŞKİLER KOÇLUĞU

Danışman: Deniz Asal 

Koçluk hizmetleri yüz yüze ya da online olarak verilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için:

Tel : 0216 449 98 05 (pbx)
GSM: 0532 205 55 71
Mail: kuraldisi@kuraldisi.com

Özel hayatınızda, aile hayatınızda, iş hayatınızda daha başarılı ve anlaşılır olmak istiyorsanız,

Kendinizi daha iyi anlatmak ve karşınızdakini daha iyi anlamak istiyorsanız,

Hayatınızın kendi kontrolünüzden çıktığını düşünüyor, aldığınız kararlar nedeniyle kendinizi başarısız olarak nitelendiriyorsanız,

Hayatınızda denge, huzur, mutluluk arıyor ve hayal ettiğiniz hayatı yaşayamadığınızı düşünüyorsanız, bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Yaşamın tüm alanlarında denge ve ahenk içinde olmak başarı için önemlidir. Bu açıdan bireysel koçluk/danışmanlık çalışmaları tüm alanlarda gerçekleştirilir. Birey iş ya da özel yaşamında, bireysel gelişiminde, ilişkilerinde koçluk/ danışmanlık çalışmaları ile farklı bakış açıları geliştirir, vizyonunu genişletir, daha esnek olmayı deneyimler ve yeniliklere uyum sağlama becerisini geliştirir. Engellerin üstesinden gelir ve karşısına çıkan fırsatların farkına varır.

U Y A R I

Kuraldışı Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.