Bütünsel Kinesiyoloji (PİKİ) Paketi

Bilinçaltı İnançlarımız bilince
çıkmadıkça 
karşımıza kader
olarak çıkar.

 

 

 

 

 

PAKETTE YER ALAN EĞİTİMLER:

 1. Seviye 1: Zihinsel Denge (4 Gün)
 2. Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları (3 Gün)
 3. Seviye 2: Duygusal Denge (4 Gün)
 4. Seviye 3: Ruhsal Denge (6 Gün)
 5. Derin Affediş (8 Gün)
 6. Şifalı Dokunuşlar (Meridyenler ve Beş Element) (6 gün)

SÜRE: 31 gün

Kısaca PiKi dediğimiz Bütünsel Kinesiyoloji, Batı’nın keşfi olan Kas Testi ile Doğu’nun binlerce yıllık bilgeliğinin harika bir sentezidir. Pi sayısı sonsuzluğu, Ki enerjiyi temsil eder. PiKi, bize zarar veren bilinçaltı kayıtlarımızı silmeyi ve dengesi bozulmuş yaşam enerjisini dengelemeyi amaçlar.

Değişik kültürlerde Prana, Chi, Ki gibi değişik isimlerle bilinen yaşam enerjisi, bedenin meridyen denilen akupunktur çizgileri boyunca akar.

Kas testi olarak bilinen enerji testi, bilinçaltımızla iletişim kurma yoludur. Kinesiyolojide varlığımızın bütünüyle bir iletişim kurma yolu olarak kullanılan kas testi, kendimizi kandırmamızı imkânsız kılar. Kaslarımızdaki enerji akışı olumlu ya da olumsuz düşüncelerimize, inançlarımıza, duygularımıza göre değişir. Kaslardan aldığımız tepkilerle bilinçaltı inançlarımızla ilgili test yapabilir, sorunlarımızın kök nedenlerini bulabiliriz.

PiKi teknikleri ile bizi sabote eden bilinçaltı programların neler olduğunu: 

a)      Keşfederiz
b)      Kayıtları sileriz
c)      Bize destek olacak şekilde değiştiririz.

Bilinçaltı Kayıtlarını Değiştirmek

PiKi, bilinçaltımızda bize zarar veren kayıtları en etkili ve kalıcı şekilde değiştirme yöntemidir.

Bütünsel Kinesiyoloji bir enerji çalışmasıdır. PiKi yöntemleri ile bilincimizle, bilinçaltımızla ve süper bilincimizle (Yüksek Ben) ilişki kurabiliyoruz. Enerjimiz, fizyolojimizi yansıtır ve etkiler.

1. Beden/zihin/ruh daima dengeyi arar. PiKi bedene bu desteği vererek sağlığı koruma sürecini hızlandırır.

2. Bedenin dilini öğrendiğimizde, beden bize dengemizi sağlamak için yol gösterir. PiKi teknikleri size bedenin dilini öğretir.

3. Kas Testi ile beden /zihin katmanları /ruh boyutunda olanı biteni takip edebilir, bedeninizle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

PiKi ne değildir?

Bazı spor akademilerinde ve üniversitelerde eğitimi verilen kinesiyoloji branşı değildir.  Doğu tıbbının beş bin yıllık bilgisinden ve bilgeliğinden yararlanmayı seçen insanlar sayesinde Batı’da 1960’lı yıllardan itibaren gelişmeye başlayan kinesiyoloji zaman içinde çok çeşitli dallara ayrıldı. Genel olarak eğitim, iş, sağlık, ilişkiler gibi değişik alanlarda “Özelleştirilmiş Kinesiyoloji” diye tanımlanan yöntemler, her türlü mesleki geçmişi olan yaratıcı insanların katkılarıyla dünyanın dört bir yanında farklı ekoller yaratarak gelişti ve gelişmeye devam ediyor.

Tüm dünyada hızla yaygınlaşan kinesiyolojinin geleceği çok şey vaat ediyor.

Bütünsel Kinesiyolojinin tüm diğer kinesiyoloji dallarından farkı nedir?

Bütünsel Kinesiyoloji, Nil Gün’ün, yıllar boyunca almış olduğu çeşitli kinesiyoloji eğitimlerinin yanı sıra Nöro Linguistik Programlama (NLP),  Kuantum Dokunuş-Supercharging, Reiki, Zihin Bilimi, Holistik Beyin, EFT (Duygusal Özgürlük Tekniği), Hipnoterapi, Biyoenerji eğitimleriyle kuantum fizik ve moleküler biyoloji alanlarındaki son gelişmelerden yararlanarak yarattığı ve kendisinden çok şey kattığı yepyeni bir workshop programıdır.

Yurtdışında verilen değişik kinesiyoloji workshoplarının her biri belli bir alana hitap etmektedir. Tıpkı Batı’daki her alandaki uzmanlaşma gibi.

Beden / Zihin / Duygu / Ruh bütünlüğüne hitap eden böylesine kapsamlı bir workshop dünyanın hiçbir yerinde yoktur. Bu bir “Bütünsel Kinesiyoloji” workshopıdır.

PiKi elbette kinesiyolojinin temel yöntemlerini kapsamaktadır ama bütün olarak Nil Gün’ün yarattığı özgün bir workshopıdır.

Bu workshop programında katılımcılar Nil Gün’ün deneysel workshop alanındaki araştırma ve çalışmalarının kırk yıllık birikiminin yansımalarını derinden hissetmektedir.

PiKi workshopları hem kendilerini geliştirmek ve sağlıklı bir yaşam sürme becerilerini kazanmak isteyenler için hem de bu alanda uzmanlaşmak isteyenler için hazırlanmış workshop’dır.

PiKi workshop’ları hem herkesin yararlanmasına yönelik uygulamaları içerir, hem de bu alanda uzmanlaşarak eğitmen veya danışman olmak isteyenlere yöneliktir (bkz. TRAINER Eğitimi).

PiKi workshopları anlatılamaz, yaşanır.

 

U Y A R I

Kuraldışı Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

PiKi eğitimleri birbiri üzerine kurulu olduğu için pakette yer alan workshoplara aşağıdaki sıralamayla katılabilirsiniz.

 1. Seviye 1: Zihinsel Denge
 2. Seviye 2: Duygusal Denge
 3. Seviye 3: Ruhsal Denge

Sırayla alınacak bu üç workshopın dışında kalan eğitimlere katılım için:

 • “Bilinçaltı Formatlama Uygulamaları” workshopına katılabilmeniz için öncesinde “Seviye 1: Zihinsel Denge” workshopına katılmış olmanız gerekmektedir.
 • “Derin Affediş” workshopına katılabilmeniz için öncesinde “Seviye 3: Ruhsal Denge” workshopına katılmış olmanız gerekmektedir.
 • “Şifalı Dokunuşlar – Meridyenler ve Beş Element” workshopına katılabilmeniz için öncesinde “Seviye 3: Ruhsal Denge” workshopına katılmış olmanız gerekmektedir.

EĞİTMENLER: Nil Gün, Saim Koç,

Workshoplarımızı paket olarak almanız halinde paket fiyatı üzerinden % 25 indirim, ayrıca World, Bonus ve Maksimum karta 12 ay taksit, Finansbank ve HSBC kredi kartlarına 6 ay taksit imkânından yararlanırsınız.

Peşin ödemelerde % 5 indirimden faydalanırsınız.

Daha fazla bilgi için:

(Hafta içi 09:00 – 18:00 arasında)

Tel : 0216 449 98 05 (pbx)

GSM: 0532 205 55 71

Mail: kuraldisi@kuraldisi.com

 

Banka Bilgileri:

Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.
Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.
Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29
Hesap No:443/6200329

 

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]