Eğitim ve Öğrenci Koçluğu

EĞİTİM VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

Danışman: Deniz Asal

Koçluk hizmetleri yüz yüze ya da online olarak verilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için:

Tel : 0216 449 98 05 (pbx)
GSM: 0532 205 55 71
Mail: kuraldisi@kuraldisi.com

Bireysel koçluk çalışmalarında kişinin mevcut kapasitesini fark etmesi, kendi vizyonunu oluşturması, hedeflerine ulaşması, kendisini sınırlayan durum ve koşulları değiştirmek üzere adım atması ve öz değerlerini yaşaması amaçlanır. Bu süreçte yapılan çalışmalar ile kişi, kendi yaşamının lideri olacağı konuma ulaşmış olur.

Yaşamın tüm alanlarında denge ve ahenk içinde olmak başarı için önemlidir. Bu açıdan bireysel koçluk/ danışmanlık çalışmaları tüm alanlarda gerçekleştirilir. Birey iş ya da özel yaşamında, bireysel gelişiminde, ilişkilerinde koçluk çalışmaları ile farklı bakış açıları geliştirir, vizyonunu genişletir, daha esnek olmayı deneyimler ve yeniliklere uyum sağlama becerisini geliştirir. Engellerin üstesinden gelir ve karşısına çıkan fırsatların farkına varır.

U Y A R I

Kuraldışı Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.