Duygusal Denge (PiKi – Bütünsel Kinesiyoloji)

Seviye 2

Katılım için önkoşul: Bu workshop’a katılmak için, Zihinsel Denge (PİKİ Seviye 1) workshop’ını almış olmanız gerekir.
Not: Bu workshop senede bir kez verilmektedir.

İçerik:
• Duygusal Denge workshop’ında, Beden/Zihin/ Duygu/Ruh bütünlüğünün ağırlıklı olarak duygusal boyutu üzerinde çalışma yapılır. Bu workshop’ta bilinçaltınızın derin katmanlarında yer alan çekirdek inançlarınızı keşfedecek, sizi sabote eden inançların duygusal kayıtlarını silmeyi ve değiştirmeyi öğreneceksiniz.
• Endişeli ve sıkıntılı olduğunuzda boynunuzun tutulma sebebinin ne olduğunu sanıyorsunuz?
• Neden mideniz altüst olur? Düşünceler sadece zihinde bile olsa nasıl böylesine fiziksel etkiler yaratabiliyor? Çünkü fiziksel ve duygusal varoluş programlarını yöneten bilinçaltı, kas sistemimizin de ayarını belirliyor. Kişinin duygusal ruh hali, kasların yapısını doğrudan etkiliyor. Yolda omuzları çökmüş, başı yere eğik, dudakları aşağı sarkmış birini gördüğümüzde onun ruh hali ile ilgili bir fikir ediniyoruz. Mutsuzluğunu bedeni ele veriyor. Ufacık çocuklar bile annelerini mutsuz gördüğünde, bunu anlıyorlar. Duygusal ruh halimiz bedenimizde anında yansıyor.
• Bizi sabote eden duygusal birikimlerimiz, resmi bulanık gösteren dengesiz enerji desenlerimizdir. İnançlarımız, kişiliğimizin temelidir. Değerli ya da değersiz, güçlü ya da güçsüz, yeterli ya da yetersiz, güvenli ya da şüpheci, esnek ya da katı, kabul gören ya da dışlanan, bağımsız ya da bağımlı, adil davranılan ya da kurban, sevilen ya da sevilmeyen konumunda olduğumuzu duygusal inançlarımız belirler.

Kazanım:
• PiKi sayesinde, bedenin enerji sistemini test edebiliyoruz.
• Ruh halimiz, ilişkilerimiz, iş performansımız, özsaygımız, fiziksel sağlığımız, hatta dinsel ya da spiritüel bakış açımız inançlarımız tarafından belirlenir. Bizi sabote eden inançlar hayatımızın her boyutunu etkiler.
• İnançlarımız hayatımızın senaryosunu belirler. İnançlarımızı değiştirerek hayatımızı değiştirebiliriz.

 

U Y A R I
Kuraldışı Eğitim Danışmanlık tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

  Satın Al Katılımcı Görüşleri

 

EĞİTMENLER: Nil Gün, Saim Koç 

SÜRE: 4 gün

SAAT: 10.00-17.00

WORKSHOP TARİHİ:Tarih henüz belli olmamıştır.

WORKSHOP FİYATI: 1600 TL + KDV (Günlük: 400 TL + KDV)

AVANTAJLI FİYAT : ……. tarihine kadar: 1500 TL + KDV (Günlük: 375 TL + KDV)

 

Peşin ödemelerde % 5 indirimden faydalanırsınız.

Eğitimlerimizi paket olarak almanız halinde paket fiyatı üzerinden % 25 indirim, ayrıca Bonus ve Maksimum karta 12 ay taksit, diğer anlaşmalı banka kartlarına 9 ay taksit imkânından yararlanırsınız.

Banka Bilgileri;
Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.
Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.
Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29
Hesap No:443/6200329

Eğitimlerimize katılmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
Tel: 0216 449 98 05