Mithat İrfan Dürmüş

İstanbul’da doğdu ve tüm öğretim hayatını İstanbul’da tamamlayarak Bilgisayar Mühendisi olarak uzun yıllar kurumsal şirketlerde farklı kademelerde yönetici olarak çalıştı.

Kurumsal çalışma hayatının yanında, kurumsal veya bireysel olarak, ruh-zihin-beden gelişimine dayanan birçok farklı eğitime, uygulamaya ve çalışmaya katıldı.

Batı sisteminde yer alan ve zihne dayalı “anlama” kavramının, doğu sistemindeki kalbe dayalı “bilme” kavramı ile birleştiğinde “idrak” eyleminin ortaya çıktığını ve ancak o zaman sahip olduğumuz bilginin gerçekten içselleştiğinin ve bir parçamız haline geldiğinin farkına vardı. Ulaştığı bu farkındalık sonucunda, Doğu ve Batı bilgilerinin birleşiminde ilerlemeye başladı ve 2005 yılından günümüze kadar birçok eğitim, uygulama ve seminere katıldı.

Kurumsal eğitimleri; İletişim, Yönetim Becerileri, Liderlik, Çatışma Yönetimi, Çevik Proje Yönetimi, Kalite Sistemleri, NLP, Müzakere Becerileri, Takım Çalışması, Kuşak Farkları Yönetimi, Mentorluk başlıkları altında birçok değerli kurum ve eğitmenlerin çalışmalarına katıldı.

Bireysel eğitimleri; Doğu felsefeleri, Reiki, Yoga, Çin enerji tıbbı, Bütünsel Kinesiyoloji (PiKi), Qigong, Çin Astrolojisi, I-Ching, Face Reading ve Feng Shui eğitimleri aldı. Konusunda tanınmış yurt içi ve yurt dışından değerli eğitmenler ve ustalarla çalıştı.

Bir dönem Kuraldışı Akademi’de Bütünsel Kinesiyoloji (PiKi) eğitimlerinde asistanlık ve bireysel Pi-Ki danışmanlığı yaptı. Bireysel olarak EmeiQigong öğretisi kapsamında eğitmenlik ve danışmanlık yaptı.

Şu anda, Çin Astrolojisi’nin analitik sistemini bir başlangıç aracı olarak kullanarak, tüm kurumsal ve bireysel eğitim ve deneyimlerini birleştirdiği Bütünsel Hayat Planlama Danışmanlığı yapmaktadır.

Bireysel Danışmanlıklar: Bütünsel Hayat Planlaması; Kariyer Planlaması; Çift Uyumu; Sağlık Desteği.

Kurumsal Danışmanlıklar: Şirket Yaşam Haritası; Yönetici Kariyer Planlaması; Ekip İçi Başarı ve Uyum; Atölyeler ve Seminerler.

Kuraldışı Akademi çatısı altında Bütünsel Hayat Planlama Danışmanlığı ve Kariyer Planlama Danışmanlığı çalışmalarını yapmaktadır.

www.mithatirfandurmus.com

instagram, facebook : @mithatirfandurmus