İlişki Koçluğu

İlişki Koçu : Saim Koç

Hepimiz kendimize layık gördüğümüz bir ilişki yaşarız.

“Ben bunu hak etmiyorum” diye düşünsek de, çoğu zaman aklımızdan, “Ayrılsam bundan iyisini mi bulacağım? Çocuklar daha çok küçük, onlar için bu ilişkiye katlanmalıyım. Ayrılsam bu yaştan sonra (özellikle yaşımız kırkın üzerindeyse) beni kim beğenir?” gibi düşünceler geçer.

Birkaç partner ya da sevgili değiştirmiş olsak bile “benzer” ilişkiyi, benzer sorunları tekrar tekrar yaşadığımızı acıyla fark ederiz.

ilişkinizi farklı bir açıdan değerlendirip sorunlarınızın gerçek nedenlerinin farkına varmak, kendinizi ve ihtiyaçlarınızı daha iyi tanımak, nasıl daha sağlıklı bir ilişki kurabileceğinizi (ya da yaratabileceğinizi) öğrenmek için ilişki koçluğundan yararlanabilirsiniz.

U Y A R I

Kuraldışı Eğitim Danışmanlık tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.