Kuantum Düşünce Tekniği ile Çekim Yasası

KURUMSAL KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

FİGENSOFT YAZILIM

Kuantum Düşünce Tekniği ile Çekim Yasası

06-07 Şubat 2016

Arzu Kumral Dinçer / Müşteri Hizmetleri Müdürü (41 yaş) /İstanbul

Daha önce dağınık olan ve eksik olan bilgilerimi tamamladım. Aslında hep düşünüp bir türlü başlangıç yapmadığım olumlamalara başladım. Kendimle birkaç konuda yüzleşmeye karar verdim ve o konularda yeniden doğmak için başlangıç yapacağım. Çoook güzel ve yararlı oldu. Hafta sonu oğlumdan ayrı kalmaya değer bir eğitimdi Teşekkürler.

Buğrahan Demir / Bilgisayar Mühendisi (25 yaş) /İstanbul

Gayet güzel, farklı, ilham verici bir eğitimdi. Etkileşimli, somut örnekler ile anlatılması konuyu anlaşılır kıldı. Eğitmenin güler yüzü ve enerjisi eğitimin olumlu yönde ilerlemesini sağladı.

Caner Gülener / (26 yaş) /İstanbul

Kesinlikle hayata, bilinen gerçeklere karşı bakış açım değişti. Kerem Hocama engin bilgileri bizimle paylaştığı ve bakış açımıza yenilikler ve doğrular kattığı için çok teşekkür ederim. Herkese bu eğitimi almasını tavsiye ederim.

Çağrı Taçyıldız / Yazılım Mühendisi (25 yaş) /İstanbul

İnsanın farklı bakış açılarını daha güzel şekilde kavramasına yardımcı oluyor ve düşünce olarak doğru diyebileceğimiz eğlenceli bir eğitim oldu.

Çiğdem Avcı / Müşteri Danışmanı (39 yaş) /İstanbul

Diğer çalıştığım firmamda (Turkcell) aldığım birçok kişisel gelişim eğitimlerine ek olarak, kendimi farkındalık açısından daha da çok geliştirmeme yardımcı oldu.

Elvan Uçar / Mali İşler Direktörü (35 Yaş) /İstanbul

Kesinlikle her seviyede alınması ve faydalanılması gereken bir eğitim. Düşüncelerinizi değiştirmenize ve size katkıda bulunmasına şaşıracaksınız.

Emre Akyüz / Yazılım Firması Bölge Müdürü (31 yaş) /İstanbul

Teşekkürler… Farkındalık ve farklı bakış açısına sahibim artık. Daha önce karşılaşmadığım farklı bilgileri sizlerle birlikte edindim. Oldukça sıcakkanlı ve samimi bir eğitim oldu.

İsmail Bayraktar / CEO (48 yaş) /İstanbul

Kerem Şenoğlu, dinleyicilere hâkim, herkesi canlı tutan, konuları planladığı şekilde anlatan, bunu etkileşimli yaparak herkesin etkin katılmasını sağlayan bir eğitimcidir. Eğitim içeriği, çok doyurucu, çok bilgilendiriciydi. Konuların içinde derinlik vardı. Sırası özenle seçilmiş ve bu düzende verildi. Şirket olarak eğitimi aldığımız için mutluyum.

Kadriye Balkanlı / Planlama/İSG Uzmanı (36 yaş) /İstanbul

Doğal ve samimi eğitim için teşekkürler.

Kübra Aynacı / Müşteri Temsilcisi (30 yaş) /İstanbul

Pozitif enerjinizle eğitimde olan o enerjiyi bana aktardığınız için faydalarını eğitimi tamamladıktan sonra yaşayacaklarımla deneyimleyeceğim. Aileme, eşime, çocuğuma, arkadaşlarıma bu eğitimde aldığım konulardan özetle aktarabileceğim notlarım olduğu için sonsuz teşekkürler…

Mina Tunalı / Satış Yöneticisi (40 yaş)/ İstanbul

Anlatılan her şey çok güzeldi dolu dolu bir eğitim oldu. Teşekkürler Kerem.

Mustafa Cenk / Abra Yazılım Firması Bölge Sorumlusu (36yaş) / İstanbul

Çok güzel bir eğitimdi. Kendim ile yüzleşmeye başladım.

Özgül Kabakçı / Mali İşler Uzmanı (32 yaş)/İstanbul

Hayata ve kendime bakışım değişti. İstediğim olayları ve istemediğim olayların sebebinin kendi içimde, zihnimde oluşturduğum enerjilerden kaynaklandığını düşünüyorum. Hedeflerime ulaşmanın mümkün olduğunu ve bunun sadece benim ellerimde olduğunu öğrenmeme neden oldu. Bunun için düşünmek, istemek ve harekete geçmek gerektiğini öğrendim. Eğitim sonunda kendimi daha mutlu hissettim. Hayatımı güzelleştirmek benim elimde.

Seçil Tuna / Satış Direktörü (32 yaş) /İstanbul

Değerli bilgileri aktaran Kerem Şenoğlu’na teşekkür ederim. Her şeyi bize sevgiyle aktardı. Çok değerli… Tekrar bir araya geleceğimizi düşünüyorum. Sevgi ve ışık ile.

Suzan Yıldırım / SMMM (38 yaş) / İstanbul

Bildiğimizi düşündüğümüz konularda bile bize derinlik katan harika bir eğitim oldu. Çok teşekkürler.

Yağız Deniz Salcı / Bilgisayar Mühendisi (25 yaş) /İstanbul

Eğitimi farklı bakış açısı kazanmak açısından faydalı buldum.

Yaren Solel / (33 yaş) /İstanbul

Kerem bize bir eğitim verdi ve bazı idraklere ulaşmamızı sağladı. Bence bu bilgilerden biraz da olsa haberdar olmayan herkes gelmeli. Birçok taşı yerine oturttu ve hatırlattı. Ve bazı taşları yerinden oynattı. Bu bilgileri böyle dinleyebilmek harikaydı. Sizi çok seviyorum. Nil Gün seni çok seviyorum.

Yonca Odabaşı / CEO Asistanı / İstanbul

Yaşamım boyunca hep istediğim şeylerin kısıtlamalarını yaşadım. Çünkü kendimde hak görmek ve yapamayacağımı düşünmek vardı. Aldığım eğitim beni kendimle buluşturup ‘Evet, sorun ne ve ben neden acı çekiyorum?’ dememi ve kabul etmemi sağladı. Yapabileceğimi hissettiğim anlar, özgüvenimi nerede kaybettiğimi, yolumda benim için planlanan noktaların aslında hiç görmediğim parçaları olduğunu fark ettim. Eğitmenin bana verdiği güven benim görmemi ve kendimin farkına varmamı sağladı. Anlayış ve anlatış şekliyle de algılamama ve kabul etmeme neden oldu çünkü inancı anlatış şekliyle de algılamama ve kabul etmeme neden oldu. Benim karanlık tarafıma ışık tuttu şükürler olsun. Yolunuz ışık olsun. Sevgiyle ve ışıkla kalın.