Duygusal Denge (PiKi 2 – Bütünsel Kinesiyoloji) (Eskişehir)

Bilinçaltı İnançlarımız bilince çıkmadıkça
karşımıza kader olarak çıkar.

 

EĞİTMEN: Prof. Dr. Sema Baykara

WORKSHOP TARİHİ:  ……………………………..
SÜRE: 4 gün
SAAT: 10.00-17.00

Tel : 0216 449 98 05
GSM: 0532 205 55 71
Mail: kuraldisi@kuraldisi.com

YER: ARALIK KAHVE PASTA
İstiklal Mah. Çınarcık Sok. No. 2/C   Odunpazarı/Eskişehir

Seviye 2

Katılım için önkoşul: Bu workshopa katılmak için, Zihinsel Denge (PİKİ Seviye 1) workshopını almış olmanız gerekir.

İçerik:
• Duygusal Denge workshopında, Beden/Zihin/ Duygu/Ruh bütünlüğünün ağırlıklı olarak duygusal boyutu üzerinde çalışma yapılır. Bu workshopta bilinçaltınızın derin katmanlarında yer alan çekirdek inançlarınızı keşfedecek, sizi sabote eden inançların duygusal kayıtlarını silmeyi ve değiştirmeyi öğreneceksiniz.
• Endişeli ve sıkıntılı olduğunuzda boynunuzun tutulma sebebinin ne olduğunu sanıyorsunuz?
• Neden mideniz altüst olur? Düşünceler sadece zihinde bile olsa nasıl böylesine fiziksel etkiler yaratabiliyor? Çünkü fiziksel ve duygusal varoluş programlarını yöneten bilinçaltı, kas sistemimizin de ayarını belirliyor. Kişinin duygusal ruh hali, kasların yapısını doğrudan etkiliyor. Yolda omuzları çökmüş, başı yere eğik, dudakları aşağı sarkmış birini gördüğümüzde onun ruh hali ile ilgili bir fikir ediniyoruz. Mutsuzluğunu bedeni ele veriyor. Ufacık çocuklar bile annelerini mutsuz gördüğünde, bunu anlıyorlar. Duygusal ruh halimiz bedenimizde anında yansıyor.
• Bizi sabote eden duygusal birikimlerimiz, resmi bulanık gösteren dengesiz enerji desenlerimizdir. İnançlarımız, kişiliğimizin temelidir. Değerli ya da değersiz, güçlü ya da güçsüz, yeterli ya da yetersiz, güvenli ya da şüpheci, esnek ya da katı, kabul gören ya da dışlanan, bağımsız ya da bağımlı, adil davranılan ya da kurban, sevilen ya da sevilmeyen konumunda olduğumuzu duygusal inançlarımız belirler.

Kazanım:
• PiKi sayesinde, bedenin enerji sistemini test edebiliyoruz.
• Ruh halimiz, ilişkilerimiz, iş performansımız, özsaygımız, fiziksel sağlığımız, hatta dinsel ya da spiritüel bakış açımız inançlarımız tarafından belirlenir. Bizi sabote eden inançlar hayatımızın her boyutunu etkiler.
• İnançlarımız hayatımızın senaryosunu belirler. İnançlarımızı değiştirerek hayatımızı değiştirebiliriz.

U Y A R I
Kuraldışı Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

  Satın Al Katılımcı Görüşleri Katılımcı Videoları

 

Eğitimlerimizi paket olarak almanız halinde paket fiyatı üzerinden % 25 indirim, ayrıca World, Bonus ve Maksimum karta 12 ay taksit, Finansbank ve HSBC kredi kartlarına 6 ay taksit imkânından yararlanırsınız.

Banka Bilgileri:

Kuraldışı Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti.
Garanti Bankası Rıhtım Kadıköy Şb.
Iban: TR36 0006 2000 4430 0006 2003 29
Hesap No:443/6200329