Kurumsal Eğitimler

Kurumlarda Hedeflediğimiz Amaç

Kurumlar canlı bir organizma gibidir. Sağlıklı organizma gelişir serpilir ve güçlenir. Sağlıksız olan ise hastalanır, zayıflar ve ölür. Sağlıklı organizma için sağlıklı hücreler, görevlerini layıkıyla yerine getiren organlar ve aralarında düzeni sağlayan bir sistem gereklidir. Hücreler sağlıklı değilse eninde sonunda organları ve sistemi bozar ve çürüme başlar.

Bir kurum için insan, tıpkı canlı bir bedendeki hücre gibidir; ne kadar sağlıklı olduğu kurumun geleceğini belirler.

Kuraldışı Akademi eğitimleri ile amacımız, hayatının tüm alanlarında doyumlu, yaptığı işten zevk alan, bağlı olduğu organın ve bütünün (kurumun) önemli ve değerli bir parçası olmanın bilinciyle çalışan, üretken, verimli, birlikte çalışılmaktan keyif alınan bireylerin ortaya çıkmasıdır.

Bir kurum için en büyük tehlike hantallıktır, zamanın arkasında kalmaktır. Hatayı asgariye indiren hızı azamiye çıkaran kurumlar zamanı yakalar. Ama bu da yeterli değildir; zamanın önüne geçmek gerekir. Bu da yaratıcılığın da azamiye çıkarılmasıyla mümkündür. Bunu başaran kurumlar öncü olurlar.

Özetle Kuraldışı Akademi eğitimleriyle hedeflediğimiz amaç çalışanlarınızda kurumunuzu zamanın önüne taşıyacak dönüşümü gerçekleştirmektir.

Eğitimler: 

  Nefesten Solunuma

  Zihinsel Denge (PiKi 1)

  Etkisel İletişim

  Özfarkındalık (Özsaygı)

  NLP

  Amaç Belirlemek ve İnisiyatif Alabilmek

  Doyumlu İlişkiler

  Kariyer Planlama

  Satış Temel Eğitimi

  Fark Yaratan Sunumlar

  Doğuma ve Ebeveynliğe Destek

Eğitmenler

  Ömer Önder

  Deniz Eylem Asal

  Sema Baykara

  Mithat İrfan Dürmüş

  Şule Öztürk

  Alper Rozanes

  Elif Ülker